Žymės

Webracing

Alternatyvūs pavadinimai: Virtuali lenktynės

Webracing internete - yra naršyklė internetinis žaidimas, kuris panardina jus į virtualų pasaulį lenktynėms. Jei esate greičio ir laimi meilužis, jei naudojamas yra pirmasis kelyje ir nebijo kampo pavojus - tai pasaulis Jums!

Taigi, pradėti žaidimą, jūs turite eiti internete Webracing registracija: Lange, kuris atsidaro įvesti e-mail (login) ir slaptažodį, užpildykite reikiamą informaciją, ir kad Jūsų Registracijos Webracing baigtas. Galite pradėti žaidimą!

Pirma, jūs turite pasirinkti paprastą automobilį: Fiat Punto ar VW Golf. Ateityje, lenktynėms, galite sau leisti pirkti karutis staiga atnaujinti ir daugiau ...

Dabar leiskite pereiti prie sukurti savo charakterį internetinis žaidimas Webracing: po registracijos Jums reikės galvoti apie pavadinimą ir pasirinkite vashomu jo avataras charakterį. Jums reikės paskirstyti 20 nemokama įgūdžių taškų savo charakterį, priklausomai nuo to, ką norite, kad ji būtų - Drag Racer arba Pro lenktynių grandinė. Ar jūsų vairuotojas Webracing online žaidimas, yra keturi pagrindiniai parametrai: Techniniai privalumai, Patvarumas, priežiūra ir reakcija. Webracing žaidimą internete, yra penkių rūšių naujinius jūsų charakterį (vairuotojo) - vienas tipo kiekvienam parametrui ir vienas, kad cirkuliuoja kartą visus parametrus. Perkant atnaujinimus, jūsų vairuotojas gali būti geriausias pilotas lenktynėse!

Žaisti žaidimą internete Webracing išskyrus jūsų pagrindinio herojaus (vairuotojo), galite samdyti du papildomi.

Dabar pažvelkime su savo automobiliu situacija: kai jūs turėsite daugiau ar mažiau vertas automobilį dalyvauti lenktynėse, bus galima atnaujinti. Jūsų automobilį, jūs negalite įdiegti daugiau nei 14 elementų! Priklausomai nuo jūsų naujinius savo automobilį, gerinant našumą.

Groti Webracing geriau pirkti ir parduoti savo automobilį (galite turėti daugiau nei vieną automobilį! ), Remonto ir suderinti juos. Visa tai galima padaryti savo garaže. Svarbu! Savo garaže dedamas tik keturių automobilius (neskaičiuojant aktyvus), bet jūs vis dar galite įsigyti papildomos vietos garaže ...

Žaisti žaidimą internete Webracing, turėsite galimybę sukurti arba prisijungti prie esamų klubų.

Visi šiame žaidime klubai, suskirstyti pagal lygmenis ir įgūdžių: Pradedantysis, mėgėjų, profesionalų ir čempionu.

Pradedantiesiems - Tai su tokio lygio 1-3 klubas

Amateur - su lygiu 4-6 klubas

Pro - Tai su tokio lygio 7-9 klubas

Čempionų - su 10-12 lygio klubas

Padidinti reitingą ir klubas laimėjo klubo dalyviai!

Iš internetinių žaidimų Webracing, jūsų charakteris gali turėti darbą, tai gali būti lengva, vidutinio ar sunkiai. Lengviau darbas, tuo mažesnė tikimybė, kad jūsų charakteris bus atleistas, bet alga atitinkanti tokį darbą. Darbo galimybės turite, tik 1 kartą per 24 valandas. Kiekvienas darbas turi savo terminą. Po termino, jūsų charakteris gauna visus pinigus. Kalbant apie pinigus!

Į žaidimą Webracing lošimai internete turi savo valiutą:

WR - tai sidabrinė moneta žaidimas (jie gali uždirbti, atlikdami paprastą darbą arba laimėti lenktynes)

GXP - tai vienas žaidimas valiuta (valiuta galite įsigyti išskirtinių daiktų už automatinį derinimą, patobulinimai vairuotojui patobulintų ir daugiau daiktų su kaupu Syndicate)

Benzinas - jis turi dalyvauti lenktynėse (1 lenktynės "verta" 20% benzino, 100% sukaupto lygiai 1 valandą).

Į Webracing žaisti, galite taip kurti ir dalyvauti jau sukurtų rasių, be to, galite veikti ne tik kaip raitelis, bet tik kaip žiūrovas.

Taigi, aš tai sakau, dar yra tokia struktūra, kaip sindikatas (tai reiškia kad iš daugelio rasių bazių). Su juo ir su visais kitais, galite susipažinti, prašome užsiregistruoti į žaidimą Webracing. Sėkmės jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more