Žymės

Laukiniai Ginklai

Alternatyvūs pavadinimai: Hans Laukinė

Online žaidimai Wild Guns kviečia eiti į tolimą prerijų Meksiką, kur rasite karštą kovą dėl turtingos ir derlingos žemės. Ką pasirinkti - taikos vamzdis ar kirvį, nuspręsti dabar!

Laukiniai Ginklai internetinis žaidimas priklauso Arkadiniai žaidimai (Veiksmas / Arcade) žanro, kaip konceptualiai labai panašūs į arcade žaislų. Tačiau čia yra pramogų, storylines, simbolių, ir ištekliai - trumpai tariant, viskas, kas tai pilnavertis kompiuteris žaidimas. Deja, kad Wild Guns lankosi rusinama nėra, tačiau jo ofsayte, JAV šalis jums bus prieinama anglų kalba - patikėk, čia yra labai paprasta suprasti.

Kalbant apie sistemos reikalavimus, čia yra kiek įmanoma mažiau - žaisti Wild Guns kostiumas net savo biuro kompiuterio iš bet kokia naršykle.
Prisijunkite žaidimo išskyrus tai, kad anglų kalba yra sudėtingas formas užpildyti, bet mes dabar suprantame etapais visoje.

Taigi Wild Guns registracija prasideda pasirinkimo «registruokitės» - prieš jums užpildyti laukus: Vardas (Nick), slaptažodį (Slaptažodis) ir e-mail. Be to, jums reikės pasirinkti serverį, kuris jums bus žaisti žaidimą Wild Guns internete. Trys serveriai čia - Mirties slėnis ir Vakarų Hill Capture šautuvai. Ir trys klasės didvyriai, kurie nori čia - kaubojų, indėnų ir meksikiečių.

Kaubojai gausiausia klasė, jie gynėjams (kas labiausiai ir stiprus) ir padėjėjų išteklių gavyba.

Meksikiečiai - labiausiai subalansuotas klasė, stipri gynybos ir gynybos.

Indėnai - klasės agresoriai, stipri atakomis, bet apsaugant gana silpnas.

Pasirinkus serverį ir jo herojaus klasę, dabar yra patvirtinti taisykles ir vartotojo sutikimą, ką iš tikrųjų Wild Guns registracija internetu ir galuose.


Play internetinis žaidimas Laukiniai Guns paleidus iš karto, nėra tokio proceso, kaip tinkinti savo charakterį (dėl žanro, kad yra atleistinas). Na, jūsų Kitas žingsnis yra ieškoti į kaimą, kur įsikurti. Čia, tarp prerijų, galite pasirinkti bet kokį kaimą ir pradėti kurti, siekiant paversti klestinčia ir neįveikiamas bazę. Žinoma, tai reikia išteklių. Gaukite juos nėra sunku - jie aplinkinių kraštovaizdžio jums - medienos miško, geležies kasyklos, dirvožemio molio. Jūs taip pat gali augti grūdų, siekiant parduoti arba mainais už kitų išteklių. Mažai neužstatytas gali eiti tyrinėti apylinkes kelyje rinkti vertingų ir įdomių sau eksponatų. Stebėkite aplinkinių vietovių jums gali patikti atrodo jūs ką kiti atsiskaitymai ir norite išplėsti savo įtakos zoną.


Žaisti Wild Guns internete, galite ne be savo karių sukurti tai reikės samdyti karių. Nuoma jiems eiti į taverną ir, žinoma, atsižvelgiant į aukso monetų. Kalbant apie pinigus. Panning aukso nebus lengva, jums reikia pabandyti savo laimę ant Goldfields. Nors, jei jums sekasi su derliaus, tada jūs galite užsidirbti pinigų parduodant grūdus.
Kai pavyko surinkti iš samdinių laukinių Guns žaidimo komandą smagiau - nuolat šaudymo, nuolatiniai priešininkai ir parako aikštelė spintelę.


Laukiniai Ginklai internetinis žaidimas, kuriame jūs turite puikią galimybę pajusti drąsus kaubojus vesternų pasinerti į atmosferą ir viskas su juo susijusios. Apsaugokite savo teritoriją nuo agresyvių usurpers, plėtoti savo infrastruktūrą, sudaryti taiką su aplink jus genčių, ar, priešingai, būti aktyviems ir plėsti savo valdas. Apskritai, šviesos taikos ar ne Susitaikyti vamzdį - tai priklauso nuo jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more