Žymės

WildStar

Alternatyvūs pavadinimai: WildStar

WildStar internete - nemokama multiplayer vaidmenų žaidimas klientas ir futuristinio stiliaus aplinkoje. Žaidėjai bus vežami į paslaptingą planetą Nexus ir tyrinėti savo teritoriją, slepia daug netikėtumų. Sukūrė NCSoft projektą turi šias funkcijas: cartoon grafika, dinamiškas žaidimų renginiai, socializacijos buvimas, originalus kovoja, įdomus sklypas, į išorę paprastumas ir prieinamumas sąsaja. WildStar nemokamas transportas jūs į fantazijų pasaulį, kuris lydi į svaiginančio nuotykius patogiai. Anksčiau gyveno planeta Nexus eldanov rasės, aukšto išsivystymo lygio. Tačiau pagal kai paslaptingomis aplinkybėmis ji tiesiog dingo be pėdsakų, ir pakeisti naujais gyventojais - imperija frakcija ir tremtiniai. Pradedant žaisti žaidimą WildStar ir jūs tapsite tai keista ir patraukli pilietis tuo pačiu metu pasaulyje. Kodėl yra tik! Ir erdvi teritorija laukia savo tyrimus, ir milžiniška suma paslaptingų artefaktų ir ekologinės sistemos su jų kamštukų ir labai turtinga gyvūnija. Jums patinka praleisti laiką čia!

Paprasta WildStar Registracijos nuves jus į žaidimo vietose, ir jums bus suteikta galimybė pasirinkti, kas kelias sekti. Nurodykite žaidimų klasę, jūs sutinkate suteikti pirmenybę tam tikroms profesijoms, konkretaus žaidimo stilius. Yra keturios klasės turimi nick tyrinėtojas, kareivis, mokslininkas ir kolonistas. Jie visi yra unikalus ir kiekvienas yra įdomus savaip. Beje, jo sprendimas, kaip žaidimas progresuoja galite pakeisti ir bandyti eiti kitą gyvenimo būdą. Beje, atstovai skirtingų klasių dažnai bendrauti. Darbas reikalaujantis tik run krūva, kad parama yra labai patogu kaimynas.

Kelionės metu jūs dažnai pamatyti minios. Jie visada turi kovoti su kiekvienu mob galite sukurti savo strategiją. Bet vienas prieš vieną kovoja mūšio sistema yra neribojamas. Galėsite dalyvauti įdomių kovų masė PvP, kurie atitinka geriausias tradicijas dabartinių vaizdo žaidimus. Apskritai, nebus nuobodu!

Norėčiau pasakyti keletą žodžių apie fauną. Surengė viskas čia yra gana savotiškas. Na, net tai, kad didelis valgyti mažas, tačiau neaišku, kodėl kai medžioti tik naktį, o kitą reidus Padovanoti saulėta diena. Dėl žaidimo vietose yra daug quest gyvūnai, bet tai dažnai atsitinka taip, kad jie tampa stipresni gyvūnų auka. Ir tada jūsų herojus padaryti tą patį questą zverushku pirmiausia turi atsikratyti to monstro, kuris praryja ją. Na, bent jau iš mirusiųjų gyvūnų skerdenų praryti eina nenukentėjo. Jei aktyviai sunaikinti plėšrūnų, tada po kurio laiko jie bus daug mažiau, todėl pakenkti sumažinti. WildStar žaidimas yra sukurtas taip, kad jūsų veiksmai, taip pat kiti žaidėjai veiksmai daro įtaką aplinkai.

Pradėjęs žaisti WildStar pabandyti sukurti savo charakterį. Išmokite naudotis ir jos fiziniai parametrai ir turimas technologijas tuo pačiu metu. Rankų drąsos ir pradėti savo medžioti vieną iš labiausiai pavojingų planetas visatoje! Tarkime, Jums neįtikėtinai sekasi pasiekti norimą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more