Žymės

Vėjo linkėjimai

Alternatyvūs pavadinimai: Vėjo linkėjimai

Šiame žaidime jūs turite žaisti vardu su jūreiviu, kuris nori laimėti viršenybę visų jūrų erdvėse. Be to jums žaidimo Vėjas Lucko internete tai trokšta dauguma kitų grupių ir organizacijų.

Vėjo sėkmės žaidimas, kad galite žaisti nemokamai, iš anksto pakrauti savo kompiuterinių žaidimų klientui.

Jei Luck žaidimą Vėjas galite žaisti šių tipų laivams:

 1. Azijos.
 2. Karibų jūros.
 3. Viduržemio jūros.

Iki Azijos transporto apimti:

 1. Kobukson - tai garsiausių karo laivas Rytų Azija.
 2. Katamaranas yra mažas dvigubas laivas, kuris pasirodė Polinezijos salų.
 3. Quee Daina - tai garsaus Korėjos laivas.
 4. Piratų šiukšlių - tradicinis laivas Rytų Azijos laimės ieškotojų.

Karibų laivų yra:

 1. Barca yra originalūs laivų Karibų jūros laivai. Tai yra vienas iš lengviausių priemonių žaidime, ir tai labai geras kateris išmokti Jūrų karo pagrindai.
 2. Kontrabandininkas Schooner - mažas škuna, skirta greitai ir trumpas veikia, žemo profilio su užlenktais bures ir gero atsparumo. Nuosekliai geras laivas esant nepalankioms vėjai. Su maždaug 90 tonų jo poslinkis gali pasiekti didelio greičio buriavimo ilgą laiką.
 3. Bermudai - tai laivas, kuris dažnai pasitaiko tarp pradedantiesiems likimo prašytojams ar žemo profilio jūrų žiurkių Karibų jūros vandenyse. Stabilus esant nepalankioms vėjai. Plonas ir aptakus škuna Bermudai gali pasiekti maksimalų greitį per labai trumpą laiką.
 4. Privateer - didelis laivas specialiai persekiojimui ir pritraukti prekybos laivus. Būsto, dėl jų stiprumo būtų skirta greičio ir ginkluote. Jis paprastai yra skirtas mažas atstumas ir greitis priklauso nuo jos dalyvių per trumpą laiką. Šis laivas gali atlikti bet kokią užduotį, su nedideliais nuostoliais.

Iki Sredizemeomorskim laivų yra:

 1. Polacca - tai universalus laivas. Ji irklai ir burės kaip trikampio ir kvadrato, tai labai geras palankių ir nepalankių vėjų. Gali plaukti sekliame vandenyje.
 2. Balancella - tai puikus žvejybinis laivas. Ji tik 4 maži patrankų laive.
 3. Xebec - tai labiausiai paplitęs projektavimo laivo, kuris yra naudojamas berberų corsairs Viduržemio jūroje XVII-XVIII a. Žemas laive buvo sunku tikslinės dideliems laivams. Xebec ekstremalių manevringumas padaryti labai gerą variantą taktikos ir Slaptas į priešininkus.
 4. Laivų mūšis - tai laivų, kurie yra suskirstyti į 4 statymus. Šis grožis yra beveik idealus balansas tarp apšaudomumas, tvirtumo ir judėjimo galimybes. Laive 60 šautuvus ant dviejų ginklų deniuose. Pasitelkusi tvirtą struktūrą ir griežtą suknelę.

Play vėjas LuckVy're skirtinguose regionuose dėl skirtingų žemėlapių. Jūsų dėmesys bus skiriamas šešis regionus.

Pradėti žaidimą vėjo linkėjimai laisvai žaisti su savo draugais. Jie yra daug įdomesnis ir laikas eina labai greitai.

Vėjo linkėjimai internetu - tai realus žaidimas, tai, be abejo, jums patiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more