Žymės

Vedlys Pasaulio

Alternatyvūs pavadinimai: Pasaulis Wizards

"Wizards" Pasaulio internetu - nemokamas naršyklinis internetinis vaidmenų žaidimas fantazija. Čia rasite įdomų mūšį šturmo pilis, užduotys ir įdomų misiją.

Tai galima įdiegti žaidimo klientą, kuris yra skirtas sumažinti eismą ir stabilų veikimą (rekomenduojama vartotojams Dial-up ir GPRS). Žaidimas yra optimizuota naršyklės Internet Explorer, Firefox, Opera ir Chrome. Kitos naršyklės - nerekomenduojama! Be jų žaidimas gali tinkamai neveikti.

Rekomenduojame:

- Didelės spartos interneto ryšį;

- Atmintis 1GB;

- Procesorius lygis ne žemesnis nei "Intel Core 2 Duo;

- Plug-in "Adobe Flash Player versija 10 arba aukštesnė.

Norėdami pradėti žaidimą reikia Registracija Wizards World: paspaudę mygtuką "Registruotis" lange, kuris atsidaro, pasirinkite, kad jo herojus lenktynes. Tarp Ras Jums bus pasiūlyta rinktis: Troll, Orc, Dwarf, žmogus, elfas ir goblinu (detalus kiekvienos rasės galima rasti į enciklopedijos interneto svetainėje). Toliau pasirinkite grindų rūšis, pavadinimas (vardas), E-mail, ir sakė, kodas. Sutinku su žaidimo taisyklėmis ir paspauskite "Registruotis" sutikimą. Štai ir viskas žaidime Registruotis Wizards "visame pasaulyje. Jūs esate žaidimo!

Jei norite pakeisti savo rasę, tai galima padaryti tik vieną kartą, o tam tikrose situacijose. Kiekviena gentis turi savo pagrindines savybes: gyvenimas, Maitinimo ir magija.

Online žaidimai "Wizards" Pasaulio siūlo daug questus (mažų ir didelių Quest masyvi Quest Quest "Dragon Valley" ...), kelionės ir visos dvikovos turnyruose, pilies užpuolimo ir plaukioja Broomstick rūšių, gerai, pati romantiškiausia vestuvių tikisi ceremonija. Jūs sutiksite su Sirenos, Drakonai, Harpies ir kitų vienodai spalvinga simbolių ...

"Wizards" Pasaulio internetinis žaidimas yra daug visų stebuklingų Scrolls ir potions, kurie padeda kovoti su rūšių. Daug papuošalų, šarvų, ginklų, talismanai, magija kristalai - visų šių dalykų suteikia papildomų savybių jūsų charakterį.

Pradedant žaisti Wizards pasaulyje, kviečiame eiti per mokymo kovos arenoje, tada galite pradėti kurti savo charakterį. Norėdami padidinti simbolio, kurį reikia pinigus lygio. Pradiniame etape, jūs galite uždirbti pinigus į arenos kovose, medžioklės monstras ar vykdant užduotis Kelionės dienoraštis pasiekti.

Nors stebuklinga mieste - Elair, jums bus apmokyti burtininkai ir kariai, kur jūs išmoksite visus magijos triukų rūšių mokykloje. Po treniruotės jums eiti į vieną iš Pasakų miestuose šią fantastišką pasaulyje: Zaorn, Dorikan Aradorn, arba jei jums parodyti viską, ką išmoko. Be šių miestų žaidime yra miestų, pavyzdžiui, Tarnas ir Viera.

Online žaidimai Pasaulis "Wizards" turi daug pavojingų būtybių: Laukiniai Drakonai Kovos Snowmen elementals, Harpies, Vilkolakiai, Gorgona, vaiduokliai, Cryptobranchidae, sirenos, Golem, tamsiai žiežula Chaos Demonai. Taip pat ... šie padarai Bestiariusz vis dar turi įvairių monstrų aikštelė.

Žaisti žaidimą internete "Wizards" Pasaulio, jums reikia žiūrėti oro pokyčius, kurie turi įtakos elementinės magijos burtininkai. Pavyzdžiui: Išvalyti didėja ir mažėja magija Ugnies magija oro, lietaus vandens magija didėja ir mažėja magija Ugnies magija rūkas Oro didėja ir mažėja magija Žemės šilumos didėja ir mažėja magija Ugnies magija, oro, vandens magija sningant didėja ir mažėja magija ugnies.

Žaidimas "Wizards" World Online yra didžiulis įvairių miesto pastatų ir kiekvienas pastatas turi savo paskirtį.

Play žaidimą "Wizards" World Online gali būti įrašytas į vienos iš Klanas: Guild Magistro Guild Stormtroopers. Žaidimas turi skirtingų pavadinimų daug, ir klanų ir aljansų buvimas, suteikia Jums puikią galimybę. Taigi, "Wizards" Pasaulio bus įdomu žaisti.

Kovos žaidime gali būti tiek individualus ir masė. Individualius kovose yra: dvikova, kova su Dvasia, shadowboxing, dvikova, be dalykų Melee, turnyras dvikova ir kovoti "pasala". Masės: Chaotic, chaosas be dalykų premijos chaoso rasių, grupė, klanas, Dual dvikova tarp miestų, kovų tarp šviesos ir tamsos, taip pat kovoti su Cupid.

Pasaulio ekonomika Wizards "pastatytas ant vietos valiuta -" monetos "(WWM -" Wizards "Pasaulio pinigai).

Yra galimybė žaisti iš tamsos jėgų pusės, už 1 savaitę.

Apskritai, būti įdomus, eikite į "Wizards" Pasaulio registre ir prisijungti prie žaidimo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more