Žymės

WolfTeam

Alternatyvūs pavadinimai: Wolven Užsakyti

Wolfteam Vilkas būrys - tai originalus online multiplayer pirmojo asmens šaudyklė sukurta 3D. Šis žaidimas yra nemokamas, jūs tik turite registrą. Tarp internetinius žaidimus iš įvairių rūšių, yra ne tiek mažai MMOFPS Wolf būrys ir žaisti vieną iš jų. Pats pavadinimas Wolfteam Vilkas būrys mums pasakoja, ką stiliaus žaidimas sukurtas. Taip pat išskiria iš daugelio kitų interneto šauliai pakankamai originali siužeto šis internetinis žaidimas ir jo savybes. Į istoriją yra žmonių, kurie gali ne pavirs vilkų ir atgal, išlaikant žmogiškąjį protą ir bendruomeniškumą skaičius. Šių žmonių, ir buvo suformuota Wolf komandoje.

Ir keičiant pavidalų apie "vyras-wolf" grotuvas (Komanda) suteikia galimybes kovinių operacijų, nes tokių galimybių jis turi daug daugiau galimybių kurti iš karo strategiją. Tai daro žaidimą internete Wolfteam Vilkas būrys yra labai įdomi, nes, viena vertus, pakankamai didelis arsenalas ginklų, jeigu "žmogiškąją pusę" charakterio, leidžia nuotolinio išpuolių. Kita vertus, Vilkolakis privalumas stiprumo, greičio ir įgūdžio, priešingai veiksmų iš saugaus atstumo. Tarp kitų dalykų, leidžia vaizdu vilkolakis charakteris lipti sienos. Vilkolakiai Yra veislių, kurių kiekviena turi savo savybes: Ledo vilkas guard, šešėlis, Berserker, ir tt

Žinoma, daug dėmesio šioje interneto žaidimas skiriamas ginklų arsenalą simbolių. Kaip jau minėta, ginklas gali būti naudojamas tik tada, jei yra žmogaus pavidalu. Rankų minimalaus įmanoma (ir būtina) pradžioje žaidimo Wolfteam Wolf būrys, šiam tikslui jūs turite tam tikrą kiekį aukso. Žaidimo metu, atliekant kovinių misijų įvairovė, todėl gavybos būdus, ginklų bus galima, taip pat žaisti ir gauti kaip atlygį. Įvairūs užpuolimas ginklai, svyravo ginklų, pistoletai ir granatas galite gauti ir pasirinkti vieną, kad jūs norėjote. Kai kurie ginklai gali net pakeisti, patobulinti jo parametrus. Taip pat atkreipkite dėmesį į daiktus, kurie pridėti simbolį priversti Wolfteam Wolf būrys: kuprinės, tatuiruotės, ekipuote.

Kad pradėti žaisti žaidimą internetu užsiregistruoti. Prisijunkite žaidimo Wolf būrys yra taip. Dėl žaidimo puslapyje spustelėkite Nemokamas įregistravimas. Įsitikinę, kad jūs nurodote duomenis (atsisiųsti žaidimus ir registracija yra nemokama), vadovaukitės instrukcijomis ekrane, kad pradėti žaidimą ir pradėti žaisti Wolfteam įdomus.

Ėjimas į žaidimą, jūs turite pasirinkti šalį, bei regioną, įveskite skambutį. Saukinys - Tavo vardas internetinis žaidimas Wolfteam Wolf komandoje. Atkreipkite dėmesį, kad vienos sąskaitos gali turėti tik vieną skambutį. Tai reikalauja registracijos. Dabar yra laikas prisijungti prie komandos žaidėjai savo pasirinkimą.

Žaidimas Wolfteam Vilkas būrys lankosi konfrontacija tarp dviejų komandų žaidėjų. Yra keletas įdomių žaidimo režimų: "Deathmatch" - žaidimas sunaikinti kuo daugiau žaidėjų priešininkų komandos į ribotą laiką. Šiame režime yra variantų, pavyzdžiui, galite nustatyti, dėl ginklų, naudojamų kovai limitą. Režimas "Destroyer" - viena komanda augalai bombą į paskirtą vietą, antroji - bando išvengti arba neutralizuoja jį. Įvairiais atvejais, leidžiama iš žaidimo žaidėjų transformacija į žmones ar vilkai.

"Užkariautojas" yra trijų skirtingų rūšių, bet visi turi vieną tikslą - užfiksuoti didžiausią skaičių nuolatines bazes, tam tikrą laiką.

Taigi žaisti Vilkas būrys bus įdomu gerbėjai dinamiški interneto šauliai. Žaidimo ypatybės aukštos kokybės 3D grafika, daug įvairių ginklų, gerina visame žaidime, kovodamas įvairius variantus, ir tik jūsų protas ir drąsa žaisti ir padės išgyventi mirtiną mūšį, kad šioje interneto žaidimas gausu.

Pradėti žaisti šiandien ir tikrai nepasigailėsite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more