Žymės

Woozworld

Alternatyvūs pavadinimai: Woozworld

Žaidimų Woozworld - yra naršyklė MMO žaidimas grindžiamas virtualiame pasaulyje nuolat vystosi, skirta paaugliams (9-14 metų). Be Woozworld internete paaugliai gali saugiai kurti savo pasaulį, žaisti ir bendrauti vieni su kitais. Žaidimas turi kūrybinę funkciją, taip pat šimtus žaidimų grindžiamas populiarus vaikų serija.

Prieš žaisti Woozworld, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunkite žaidimo Woozworld nebus daug laiko ir lengva:

1 .                   Pagrindiniame puslapyje pasirinkite parinktį "prisijungti"

2.                   Įveskite savo gimimo datą;

3.                   Prašome įvesti galiojantį el;

4.                   Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5.                   Pasirinkite "Play" ir Woozworld registracija baigėsi.

Žaidimų Woozworld yra internete MMO pasaulis, kuris yra prieinamas vaikams 9-14 metų. Žaidimas suteikia jauniems žmonėms galimybę kurti savo individualias pasaulyje, žaidimus, ir bendrauti su kitais draugais. Žaidime originalių savybių ir daug žaidimų, pavyzdžiui, garsaus TV serialas vaikams.

Woozworld internete suteikia kiekvienam žaidėjui galimybę kurti savo charakterį su daugybe aksesuarų įvaizdžio plėtros ir visiškai pakeisti pasaulį. Žaidėjai galės rinktis charakterio Woozworld internete ir mėgautis platų žaidimų, taip pat nuostabų masyvas vaizdo. Be to, kiekvienas vaikas gali bendrauti su jo / jos draugai dalyvauti kovose Spellz atlikti įvairias užduotis. Žaidėjai taip pat gali laimėti taškų, kurie gali būti naudojami nusipirkti įvairių daiktų žaidime Woozworld.

Tėvai neturite jaudintis dėl savo vaikų saugumą, nes žaidimas yra visiškai saugus vaiko psichika.

Jeigu žaidėjai pasirašytas Woozworld internete , jie turės naudos iš dar daugiau privalumų. Universitetas yra valiuta, kuri naudojama tik abonentų Woozworld internete . Be to, jie bus pasiūlyta susipažinti su madingų aksesuarų ir vienetų drabužių, kad jie gali naudoti, siekiant pagerinti savo simbolių išvaizdą. Žiūrovai turi unikalią galimybę pasinaudoti aukštojo mokslo įstaigų, kurios suteiktų jiems kiekvieną savaitę!

Woozworld jums bus žaisti ir jūs suprasite, kad žaidimas leidžia kiekvienam nariui sukurti savo pasaulį naudodami savo vaizduotę. Žaidėjai taip pat gali nuspręsti, ar jie yra suinteresuoti bendradarbiauti su kitais draugais ir gyventojų Woozworld internete . Nuspręsti, įdėti duris ir per jų konkretiems tikslams paskirstymo, žaidėjai turi galimybę kurti savo pasaulius tiksliai taip, kaip jie nori.

Jūs turėtumėte leisti vaikams ugdyti savo kūrybiškumą sukurti unikalų pasaulį Woozworld internete . Woozworld yra orientuota siūlo geriausias paslaugas savo nariams, kad nebus jokių kenksmingų funkcijos žaidimą. Jūsų vaikas turi stengtis, ir pamatysite, kad jis / ji atliks Woozworld nuolat!

Į Woozworld internete kiekvienas žaidėjas gali sukurti pasaulį, pagrįstą jo vaizduotę ir pasirinkti, jei jis ar ji nori pasidalinti ja su savo draugais ir kitais gyventojų žaidimo Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more