Žymės

Karo laivyno pasaulis Blitz

Alternatyvūs pavadinimai: WoWS Blitz,"World of Battle Blitz"valtys

"Warcraft"pasaulis -"Blitz"- ilgai lauktas projektas.

Dar kartą kompanija"Wargaming Group"išsiskyrė tuo, kad jai patiko jūros kovų gerbėjai su žaislu World Wars Wars Blitz. Jei grojo kompiuterio versiją, jums bus maloniai nustebinti, kaip autoriai sumaniai pritaikė jį"Android".

Sudy, nes projektas greitai populiarėja, galime drąsiai pasakyti, kad netrukus ji taps viena iš pirmųjų kulto žaislų vertinimo vietų. Norėdami World of Warships Blitz atsisiųsti, jums nereikia nieko ypatingo, ir jis bus susidoroti su telefono modeliu su OS versija nuo 4. 4 ir daugiau, taip pat laisva vieta, esant 59 M įrengimui.

Vis dar yra galimybė atsisiųsti"World of Warships Blitz"kompiuteryje, kad niekas nebūtų paliktas.

Valdymo ypatumai.

Jei palyginsite mobiliuosius ir kompiuterinius versijas, tada pirmuosiuose rajono žemėlapiuose patogumas bus gerokai sumažintas, nes turėsite žaisti mažame ekrane. Jutiklinio valdymo ekranas skirtingais kampais skiriasi, yra specialūs mygtukai. Apatinėje kairėje yra navigacija. Spustelėję vieną iš rodyklių, jūs nustatote kursą į dešinę / kairę arba atgal / į priekį. Paspauskite rodyklę vieną kartą ir laivas plūsta. Jei paspausite dar kartą, jis pagreitins. Kas yra patogus yra tai, kad jiems nereikia ištaisyti pastoviu stumdymu. Pakanka komandą, ir jūs galite daryti kitas manipuliacijas.

Apatiniame dešiniajame kryžiaus kampe nurodoma šaudymo komanda, o žiūronai yra apytiksliai. Iki įrankio piktogramos viduryje ir taisyklei. Viršutiniame dešiniajame kampe užimta piktograma su ginklų pasikeitimu, kairiajame reljefo žemėlapyje, o viduryje mes matome kovų pažangos mastą. Kadangi visa tai turi nedidelius matmenis, skaidrumą ir intuityvumą, tokio didelio masto žaislai tai yra didelis pliusas.

Game žaidimo.

Be to, žaidimas World of Warships Blitz siūlo:

Kaip ir kompiuterinės versijos"World of Warships Blitz"žaidimas mobiliajame versijoje siūlo režimus"PvP"ir"PvE".

  • Didžiulis 90 laivų, priklausančių skirtingoms šalims, rinkinys
  • Chans kovoja Arkties, Atlanto ir Ramiojo vandenyno vandenyse
  • Ginklų įvairovė
  • Nuolatinis laivų siurbimas Daugiau nei vienas kovos režimas: vienas, komanda, firma, rank
  • Amphas pasiekimams ir laimi
Jau minėta, kad žemėlapių pasirinkimas yra didžiulis, tačiau jie buvo sumažinti maždaug trečdaliu, todėl per ilgą kelią į pagrindinę įvykių vietą jie neturėtų pernelyg ilgai eiti per apleistus vandens paviršiaus plotus. Be to, jei žaidžiate"PvP", žaidėjai gali būti suskirstyti į 7 dalyvių grupes. Likusiai viskas panaši į laivų pirkimą, jų pumpavimą, dalyvavimą komandose, misijose ir kituose renginiuose. Tai, žinoma, suteikia vertingų apdovanojimų ir premijų. Be apdovanojimų už dalyvavimą kovose"WoWS Blitz"taip pat teikė kitus malonius siurprizus. Pavyzdžiui, jei per savaitę lankėtės žaislą kasdien, susimokėti už tris dienas.

"Action Games"gerbėjams bus įdomu patirti šį projektą, ypač jei jie susipažinę su kitais kūrėjo darbais (tankai ir lėktuvai). Jis taip pat pritraukia tuos, kurie pakartotinai atvedė į karo laivus dideliuose kompiuterių monitoriuose. Jiems lengviau nustatyti savo laivyno (naikintojų, kruizinių laivų, karinių laivų) laivų rinkinį ir jų pakrovimo būdą. Pradedantiesiems bus atrasta milžiniška mokslinių tyrimų sritis, siekiant nustatyti kiekvieno laivo savybes mūšyje.

Tie, kurie sugebėjo išbandyti žaidimą, suteikia unikalų teigiamą įvertinimą. Taip pat jai palanki yra tai, kad kūrėjai nuolat išleidžia atnaujinimus ir aktyviai taiso galimas klaidas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more