Žymės

World of Warcraft

Alternatyvūs pavadinimai: WOW

World of Warcraft internete - tai yra masiškai multiplayer online Vaidmenų žaidimas (MMORPG), kuriame jums ištirti paslaptingą pasaulį alsuoja magija ir nuotykių. Tai žaidimas, kuriame kiekvienas gali būti didvyris.

Norėdami prisijungti prie žaidimo, ko reikia perkelti World of Warcraft registracija internetu: Lange, kuris atsidaro įvesti e-pašto adresą ir slaptažodį. Prisijungti World of Warcraft šio principo bus baigtas, jūs galite prisijungti į žaidimą ir pradėti kurti svogo charakterį.

Jei World of Warcraft žaidimą internete galite sukurti sau keletą simbolių, kurie leis jums išbandyti įvairius derinius, ypač rasių ir klasių. Pažvelkime į kurti savo būsimą charakterį procesas: pirmiausia turite pasirinkti žaidimų pasaulis, kuriame jūs žaisti (Worlds skirtingą žaidimo stilių) yra:

PvE (Player vs priešas) - paprastas žaidimas pasaulyje;

PVP (Player vs Player) - žaidėjams, kurie ieško konkurencijos pasaulyje;

PvE-RP (Player versus priešų, Vaidmenų žaidimas) - pasaulis, kuriame vaidinti vaidmenį ir kovas tarp žaidėjų turi susitarti abi šalys

PVP-RP (žaidėjas prieš grotuvas, Vaidmenų žaidimas) - analogas normalaus PVP, kur leidžiama kovų tarp įvairių grupuočių vaidintų rezultatus.

Be to, virtualiame žaidimo World of Warcraft, jūs turite pasirinkti: rasės, lyties, klasės ir pavadinkite savo charakterį. Negana to, jūs vis dar bus prieinamas funkcijas, pavyzdžiui, išvaizdos pokyčių ir transformacijos.

Pakalbėkime apie Lenktynės:

Juos į šį projektą - 12, jie nustatyti bendrą išvaizdą simbolius, ir suteikti specialias išmokas į rasinių sugebėjimų forma, taip pat susietas su viena iš dviejų frakcijų: Aljanso arba Ordos.

Aljansas - šiuo frakcija gaunamus rasės pvz Worgen, Draenei, nykštukai, Gnomai, žmonėms ir Night Elfai;

Orda - šios frakcijos gaunamus rasės pvz Goblinai, Kraujo Elfai, orkai, Tauren, Troliai ir Forsaken (prisikėlė iš mirusiųjų.)

Kai jūs turite nusprendė Faction ir rasės, pasirinkite savo klasės persų, kuris priklauso nuo jo gebėjimo šioje skazachno pasaulyje. Į žaidimą World of Warcraft internete klasėje yra 3 pagrindiniai vaidmenys: Cisternos, gydytojai ir kareiviai ir 10 lenktynių klasės: Warrior, Paladinas, medžiotojas, Rogue, Priest Death Knight, Shaman, Mage, Warlock ir Druid. Tačiau reikia nepamiršti, kad ne visos klasės yra prieinami kiekvienoje rasės, ir jei prieš jums bus suteikta tarp rasės ir konkrečios klasės pasirinkimas, tada duoti pirmumo klasė.

Dabar galite sukurti personažo išvaizdą: pagal lytį (kuris yra grynai estetinę skirtumą), pasirinkdamas specialių išorinių funkcijų, tokių kaip, pavyzdžiui, tatuiruotės, auskarai, plaukų ir tt ir tt Tuo šis, charakteris kūrimas baigiasi, lieka tik priskirti jai pavadinimą.

Dabar apie patį žaidimą. Ar jūsų personažas tuo žaidimo pradžioje, yra keletas pradinių sugebėjimus svogo klasė, bet žaisti World of Warcraft internete, kūrimas, galėsite atskleisti naujus.

Į žaidimą World of Warcraft, jūs galite suteikti svogo personažas unikalias galimybes, nes talento ir charakterio. Gabumai leisti simbolis specializuotis tam tikrų įgūdžių ir simboliai (sukurta kitų simbolių, turintiems profesijos ženklą) bus ne tik sustiprinti savo esamus įgūdžius, bet taip pat pridėti naujus efektus jiems.

Play online žaidimas World of Warcraft, jūs turite keliauti į Azeroth, kur gyvena Pasakų būtybių ir simbolių įvairovė. Jūs atliks įvairias užduotis, kurios yra skirstomos į keletą kategorijų: Bendrai (dažniausiai), grupė (sudėtingesnis) paprastųjų požemyje (Creepy vietų ir pavojingų monstras). Ir tada yra darbo vietų Heroic mode reidai, PvP ir kasdien. Gauti darbą, jūs galite turėti ne žaidėjas simbolių, arba naudoti elementus ir objektus. World of Warcraft žaidime leidžia jums po kovos su monstrų, tuo atveju, pergalės, šaudyti juos su stebuklingų daiktų įvairovė, kuri gali būti viena iš bankų saugojimui.

Play World of Warcraft gali būti kaip aš, ir su draugais, kurti grupes, prisijungti prie gildijos, taip pat pirkti ir parduoti daiktus aukcione namuose ...

Apskritai, šis žaidimas yra labai plati ir ji gali būti labai ilgas laiko aprašyti, ir eiti per į žaidimo World of Warcraft registravimo, jūs galite viską pamatyti ir išbandyti, kad žaisti World of Warcraft!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more