Žymės

XBlaster

Alternatyvūs pavadinimai: IksBlaster

XBlaster internete - nemokamai žaidimas internetinis žaidimas, kuriame žaidėjas dalyvaus gladiatorių kovos kailius (mechaniniai robotai).
Nereikia Online žaidimai XBlaster prieinama bet modernią naršyklę ir įdiegti papildomą žaidimo klientą.

Viskas ko jums reikia, tai užsiregistruoti į žaidimą XBlaster:
ir registracijos laukus įveskite pavadinimą (vardą), slaptažodį, elektroninio pašto, pasirinkti žaidimo serverį, įveskite gimimo datą ir registracijos numerį (jei yra). Tada sutartį su žaidimo taisyklėmis, o tai registracija XBlaster baigtas. Dabar galite pradėti žaisti žaidimą internete XBlaster.

Pasibaigus žaidimo pradžioje žaidėjas kviečiami pasirinkti vieną iš 3 mechaninių dumplės. Kiekvienas iš jų yra unikalus savaip:
1) Ranger - be įprastų ginklų, ji turi užtrauktuką ir jonų ginklą. Taip pat yra specialios funkcijos - du kartus manevringumas.
2) gynėjai - be standartinės įrangos, jis turi lazeriu ir impulsų ginklo, o jo "akcentas" yra laikinas nepereinamas apsauginis skydas.
3) medžiotojas - tai individualus ginklas, kaip didelio greičio ginklą ir plazmos ginklą, išskyrus tai, kad jis vis dar turi lustą, kaip paieškos raketos, kad siekia savo tikslo nugalėti.

Dėl standartinių tipų ginklų: kiekvieno kailio pradžios turi savo arsenale Diskinių pjūklų, pistoletu ir granata paleidimo.
Pasirinkus įdomus, todėl žaidėjas bus galvoti! Kai pasirinkimas yra pagamintas, jūs galite išbandyti savo kailio darbe, iš pradžių tai bus normali darbo ieškojimas. Pasibaigus grotuvas paskolas ir unikalus žaidimas valiutos užbaigimo "įgūdžius." Be ginklų bus aprūpinti savo kailį kovoje, ir tada atnaujinti pasirinktą ginklą angaro.
Čia yra visų ginklus, kurie yra prieinami žaidimo sąrašas: Diskinių pjūklų, pistoletas, granata paleidimo, Mina, Žaibas, lazerinis, kulkosvaidžių, liepsna metikas, sprogimo banga, Rocket Ion Cannon, Pulsas ginklų ir plazmos ginklą. Ir tada yra stimuliantai, kurie tam tikrą laiką pagerinti tam tikras savybes Kailiai.

Dėl kailių kontrolės: kontrolė yra rodyklių mygtukus klaviatūroje judėti Ctrl ir kosmoso - šaudyti.
XBlaster internetinis žaidimas turi areną - tai ribotas vienu metu yra trys žaidėjai. Pagrindinis uždavinys - nužudyti du priešus. Galite pasirinkti visą priešų, kurie nebuvo sužeisti kovinių įsipareigojimų, ir gali būti nepastebimai šliaužti aplink kampe ir apdaila sužeisti.

Play žaidimą internete gali XBlaster naudojant teleportą, jis gelbsti nuo per stiprių pretendentų ar kailis yra labai suskaidytas. Teleportacija atsiranda kitoje vietoje. Tik į uostą vis dar turi pasiekti, tačiau ne visada veikia ...
internetinis žaidimas XBlaster neturi klano sistemą, kuri išskiria jį iš kitų žaidimų kūrėjų grupė Bigpoint, nes individualus žaidimas ...

Į XBlaster, kiekvieną mėnesį žaisti Jackpot 10.000 eurų. Taigi, žaisti IksBlaster bus dvigubai įdomu!

Kas dar gali būti pridėta, yra tai, kad žaidimas turi aukštos kokybės 3D grafika, kad palieka malonų įspūdį žaidimą. Esu įsitikinęs, kad ji bus įdomu žaisti XBlaster bet kokio amžiaus, jei yra aistra ir noras būti kapitonas galingą karinę mašiną. Žaidimo metu žaidėjas susipažinti su daugybe įdomių misijų, dvikovas, turnyrus ir net kitų įdomių žaidimų bruožų ...

Visa kuris atskiria jus nuo šių jaudinančių įvykių, tai XBlaster registracija. Nereikia ilgai galvoti, kad atėjo laikas išbandyti savo jėgas kovoje, vairavimo karo mašina iš ateities!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more