Žymės

XCOM: Enemy Unknown

Alternatyvūs pavadinimai: XCOM: Enemy Unknown

Labiausiai didelė baimė kiekvienam žmogui žemėje - nežinoma. Neatrastų parazitai, užsieniečiai, zombiai - visa tai šimtmečius baugina žmones. Žaidimas XCOM: Enemy Unknown pasiūlyta savo versiją žmogiškojo konflikto ir netikrumo. Arba, tiksliau, žmonija ir svetimų monstras. Net nepaisant to, kad žaidimo kūrėjai panaudojo jau žinomus metodus ir žinoma, kad daugelis nuo vaikystės legendomis apžvalga projekto nebuvo sugedęs. Ir be to, praėjusią kūrimas XCOM buvo išleistas taip seniai, kad dauguma žaidėjų saugiai pamiršti apie jį.

Tuoj gerbėjai siaubo fantazija, siela ne atimdamas veiklos galimybę iš projektų, pavyzdžiui, XCOM, reikia įspėti, kad XCOM: Enemy Unknown vnt - tai ne pažįstamų žaidimų tęsinys, ir jos emisijai. Tiesą sakant, tai paaiškina faktą, kad pagrindiniai veikėjai nesupranta dauguma, atrodo, žinomas visame dalykų pasaulyje. Todėl mes primygtinai rekomenduojame, kad net ir tie žaidėjai, kurie mano esą pro šį žaidimą, prieš išvykstant į galvą gameplay, lazdos kūrėjai pasiūlė "pagrindinį mokymą."

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės XCOM: Enemy Unknown parsisiųsti. Šiandien tai gali būti padaryta greitai ir lengvai naudojant torrentus. Be to, įsitikinkite, kad jūs turite omenyje, yra pora ar tris vienas ištekliai. Ėjimas į projektą, jūs sužinosite, kad susitikimas earthlings su svetimų lankytojų nėjo į numatytą scenarijų - pradėjo Intergalactic karą. Tikslas priešo - kai organizacija XCOM. Paskutinė didžiulis geriausių karių, skirtų ginklų, kurie naudoja galingiausią ginklą.

Į XCOM: Enemy Unknown misija net menkiausio atrodo taip realu, kad tam tikru metu jūs sugauti save galvoja, kad baimė Gyvatės jus tikrai. Vienas iš svarbiausių įgyvendintų naujo projekto pakeitimus, galime manyti, kad veiksmai, kuriuos panaikinti. Bet klasės nepakito

1. Mašininio šaulius galėtų veiksmingai turėti priešų pozicijas.

2. Kariai padeda padėti komandos bet reikia valandą.

3. Stormtroopers yra stiprus ir judrus.

4. Snaiperis sugeba pataikyti tikslų net iš labiausiai nutolusių atstumais.

Continue mūsų XCOM: Enemy Unknown peržiūra turėtų būti pasakojimas apie kostiumas su įmontuotais varikliais. Tai leis kostiumas perkelti iš vienos vietos su šviesos greičiu. Galingas šarvai patikimai apsaugoti nuo kulkų priešų, ir iš kamufliažas užsimaskavęs kritikos išvaizda. Daugelis žaidėjai bus malonu, kad projektas pagaliau buvo įgyvendinta daugiau ar mažiau sėkmingai sistemą prieglaudoms - tai ilgų kankinamas gerbėjai žaidimo trūkumas.

Pasirengti būti, kad kartais priešai gali atakuoti grupių - ne labiausiai meili akyse. Kas stebina jums labiau pasirengę projektui gali būti vertinamas susirinko XCOM: Enemy Unknown vaizdo priekaba! Iš filmo gausite informaciją apie visus padarytus pakeitimus ir naudą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more