Žymės

XNOVA

Alternatyvūs pavadinimai: XNova internete

XNOVA internete yra populiarus naršyklės žaidimai NVS strategijos kosmoso karų žanrą. Pagrindinė veikla savo XNOVA internete yra kolonizacija naujų planetų ir galaktikų. Erdvė ir išsibarsčiusios tai galaktikos sistemos planetų ir reikia stiprios Viešpatie gebėjimas sujungti juos į vieną imperiją. Dabar jūs galite išbandyti save sudėtingų karinių reikalų didžioji beribis erdvėje.

Kad galėtumėte žaisti XNOVA internete reikalaujama būti įrašytam į žaidimo XNOVA. Taip pat prieinama XNOVA registracija per sąskaitų @ mail. ru ir socialinio tinklo VKontakte. Priešingu atveju, jūs esate kviečiami užpildyti elementarią Registruotis XNOVA. Į atitinkamus laukus įveskite savo duomenis: e-mail, naują slaptažodį ir patvirtinkite, kad esate realus asmuo, o ne robotas. Perskaičius ir susitarti su taisyklėmis ir pagrindinių nuostatų aktyvuoti savo sąskaitą į žaidimą el.paštu bei internetinių žaidimų XNOVA atviros Jums.

Po registracijos jūs turite pasirinkti vieną iš visatų (serverių) XNOVA internete kur jūsų dispozicijoje yra suteikiama vieną planetą. Tačiau Nesuklyskite Taigi, iš pirmo žvilgsnio, turtinga dovana. Po pirmo žaidimą internete XNOVA pradėdami beveik negyvenamos ir neišvystyta planetą. Jūsų bus paprašyta daug pastangų ir gebėjimų vadovai turi parengti šią negyvenamose gabalas akmens į tikrą karinę bazę aikštelė. Taip pat nereikia pamiršti apie taupymą ir mokslinius tyrimus. Negalima vėluoti įgyvendinti šias sąlygas, sukurti galingą kariuomenę puolimo ir gynybos veiksmus.

Negalima sutelkti dėmesį į savo pradinę planetoje, nes sėkmingai žaisti XNOVA, jūs turite laikyti klajoklių gyvenimo būdą ir kolonizuoti naujas planetas. Būkite sau kaip kvalifikuotas diplomatas. Pridėti pelningas aljansus, paskelbti karą, sudaryti pelningas prekybos susitarimus su kitais žaidėjais.

Toliau žaisti žaidimą internetu XNOVA ir įsipareigojant karas išnaudoja Stavani šalies užkulisių kovoti. Sukurti tankus internete intrigos ir sąmokslo visatoje XNOVA. Tinkamai planuojant visas savo machinacijas, jums bus sukurti geriausias sąlygas ateities mūšiai su savo priešų. Įveskite į aljansą su stiprių žaidėjų ir sau tapti stiprus. Pridėti prekybos susitarimą ir atimti savo priešų galimybę gauti būtinų išteklių plėtrai. Tačiau būkite atsargūs, nes kiti žaidėjai sugeba pats. Jie yra žmonės, kaip ir jūs. Todėl atidžiai pasirinkti sau patikimų draugų ir sąjungininkų ne tapti sąmokslo auka.

Diplomatija XNOVA internete yra ne aštrus prieskonių į didelį indą, ty vieną iš svarbiausių komponentų. Nepamirškite, kad kovojant su galingu nauju priešu, galite rasti išgelbėjimas yra laimėti per senas priešas silpnesnės.
Pasirinkite erdvėlaivis suteikia Online žaidimai XNOVA, palikite laimingi visi taktikos ir strategijos gerbėjai. Pasirinkite savo, jūs tinkamas taktikos kare. Dirbti, niokojančių reidus apie klaidingą planetos ar palaipsniui, su minimaliomis sunaikinimo išplėsti jūs sukūrėte imperiją. Kiekvienas kovos vienetas žaidime turi savo privalumus ir programas. Todėl principas "daugiau - tuo geriau" čia netaikomas. Kruopščiai surinkti laivus savo laivyno. Tik galingas, universalus kariuomenė, vadovaujama geros taktikos gali atlikti pačius sudėtingiausius uždavinius su minimaliais nuostoliais.

Dial savo geriausių kariuomenės karininkų, kurie teikia visas erdvėlaivio kovinių premijų rūšių iš apšaudomumas oro greitį. Taip pat su jais galima atlikti Quest įvairovė, kuri meta žaidimą ir gauti naudingų premijas.
Pareigūnai reikia valdyti vietos laivyno duos jums įvairių premijų, kuri padės plėtoti kovinę galią iš laivų. Jie taip pat gali būti naudinga atlikti tam tikras užduotis, kurios gausu žaidimo įvairovė. Jų veikimas suteikia jums naudingų premijas.

Negalima delsti! Gal kažkas jau užregistruotas XNOVA internete ir pradėjo groti, kurti savo Napoleono planus. Bet tai dar ne per vėlu! Surinkite jūsų parką ir pradėti žaisti žaidimą internetu XNOVA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more