Žymės

Z-WAR zombiai ateina

Alternatyvūs pavadinimai: Zombie karo, karo Z Zombie karo

Geri žaidimai iš "siaubo" stiliaus, ir, negana to su zombiais, yra keletas. Žaidimas "Z-WAR internetu - vienas iš jų. Jei turite noro pasinerti į atmosferą, kur žmonės yra užsikrėtę virusu, Zombie miesto stengiasi išgyventi, tada jums čia.

Žaidimas yra taip pat įdomu, kad jūs galite žaisti tiek išlikusių miestiečių ir zombių. Z-karo internetinis žaidimas Plungės jus į Holokaustą išgyvenusių pasaulyje - pabėgo iš slaptos laboratorinio virusų, kuri paverčia žmones į zombius. Tik nedaugelis žmonių gali atsispirti viruso, ir jie yra susivieniję prieš užsikrėsti karo. Internetinis žaidimas karas Z eina Reynvud, Anglija.

Vienintelis dalykas, verta paminėti - tai amžiaus riba tiems, su nesubrendusios psichikos žaidimas, kuris yra iki 18 metų.

Prieš tęsdami su registracija, apžvelkime sistemos reikalavimus, kuriuos pateikė žaidimo kūrėjams. Online žaidimai Z-WAR nėra atskleisti kai nerealių reikalavimų kompiuterinių žaidimų tinka net biuro versija, tačiau interneto ryšio sparta turėtų būti gerai, taip pat "Adobe Flash Player" naujausią versiją. Online žaidimai Z-WAR yra naršyklinis ty ji nereikalauja įdiegimo jūsų kompiuteryje bet programinės įrangos ir paleisti bet interneto naršyklę į operacinę sistemą Windows.

Prisijunkite žaidimo Z-WAR jums gali būti nebūtini, jei turite sąskaitą socialinio tinklo VKontakte ar "Facebook".

Jei nenorite susieti žaidimą su socialinio tinklo, Z-karo Registracija internetu yra labai paprasta - Jums reikia įvesti veikėjo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto dėžutę, gimimo datą, nurodykite grindis, pasirinkite frakcija, kuriai jūs žaidžiate ( zombiai ar žmonės), įveskite kodą iš vaizdą.

Jūs turėsite sutikti su vartotojo susitarimą ir priimti žaidimo taisykles. Registracija Z-WAR bus baigtas po to, kai įjungti žaidimą sąskaitą, paspaudę nuorodą, kuris buvo išsiųstas į nurodytą elektroninio pašto adresą. Po aktyvacijos, žaidimo sąskaitą, pasinerti į žaidimų pasaulį. Vykdykite nurodymus, padės šiek tiek mokymo naują (dar), bet įdomų pasaulį.

Jūsų charakteris turėti šias savybes žaidime:

• jėga

• Vikrumas

• Ištvermė

• intelektas

• Suvokimas

• Charizma

Papildymas funkcijų, žaidimas gali lavinti įgūdžius, kaip antai:

• Kova

• Medicinos

• Inžineriniai

• Socialinė

• Įgyti įgūdžiai

Jei nuspręsite žaisti žaidimą Z karo internete žmonių, tada jums reikės turėti tikslą - išgyventi ir aiški, nes daug teritoriją nuo Undead. Gali statyti barikadas, remontas ir kurti dalykus, kurie bus naudojami jų kovoje.

Play būti atsargūs, nes valgyti, užsikrėsti ir eiti į zombių pusėje.

Jei žaisti žaidimą internetu Z-WAR kaip zombis, tada jums bus perkelti alkį ir norą valgyti ir pertraukti daug žmonių kaip įmanoma. Kuo daugiau žmonių valgo, tuo greičiau bus sukurti savo charakterį įgūdžius, taip pat savo lygio pakilti.

At War zombiai žaisti įdomus visiems be išimties. Žaidime yra įvairių vietų daug - keletas žaidimų srityse - namų, kurių patalpose, sandėliuose, laisvos daug ir gatvėse. Per kovą, galite naudoti visus vietos elementus, būstų, tačiau prieglaudos ne nušluoti nurašymas.

Kai žaidi Z-war, ten bus daug galimybių rasti nemokamus dalykus skirtingose ​​vietose - nuo ginklų pirmosios pagalbos vaistinėlės ir kitų šaudmenų.

Žaidimas yra labai įdomus mūšis sistema su neprognozuojamų rezultatų, nes bet kuriuo metu mūšyje gali įsikišti arba jūsų sąjungininkas ar savo priešų. Tačiau, siekiant patenkinti žaidimo balansą grotuvo daug žemesnio lygio pasikliauti gerai ataka.

Jei esate neprisijungę, reikia nepamiršti, kad jūsų charakteris gali atlikti atakas, ir jis turės atremti priešus automatiniu režimu.

Z-WAR žaisti taip pat įdomus, nes turite galimybę, o pastate, bet sienos palikti savo grafiti - žinutę kitiems žaidėjams. Šis pranešimas bus įsikūręs ant sienos dvi dienas.

Taip pat yra specialus radijo - "Apokalipsė FM», kuriame galite mėgautis melodijų įvairovė, taip pat klausytis pranešimų iš kitų žaidėjų apie vykstančias kovas, įdomių vietų ir vietų, kur gali pelno trofėjus ir nemokamą dalykų.

Susidūrimas žmonių ir zombių tavęs nepaliksiu abejingi. Po internetinis žaidimas Zombie karo nebus praleisti per minutę!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more