Žymės

Žemės herojai

Alternatyvūs pavadinimai: Heroeslands

Jei kada nors esate beviltiškai žavėjo "Heroes of Might and Magic", ypač trečią dalį, o internetinis žaidimas herojai Žemė bus padaryti jį dar kartą. Šiuo ruožtu pagrįstas strategijos praleisite savo personažo visą pakankamai kelionių ir nuotykių, kovų su monstrais, kovoja su oponentų ir turnyrų geriausių karių. Svečiai gali tikėtis socialinį gyvenimą frakcijų ar klanų, kur galima rasti mąstančių žmonių, įrodyti sau, diplomatas, rasti tikrų draugų.

Prisijungti žaidime Heroes Žemė yra gana paprasta - turite nurodyti veikėjo vardą ir elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir saugumo klausimą (jei staiga jūsų registracijos didvyriai Žemės reikia atstatyti), tada įveskite patikros kodą ir priimti vartotojo sutikimą.

Ir toks momentas - kad jums didvyriai Žemės registracija internetu yra įjungtas, bet kažkas tikrai ne apkrovos papildomai? Patikrinkite, ar turite naujausią versiją Adobe Flash player tikriausiai yra todėl, kad.

Taigi, dabar jis veikia, galite pradėti kurti charakterį, arba gana ženklus - Herojai Žemės žaidimas leidžia jums sukurti ir kontroliuoti iki devynių simbolių skirtingų rasių ir grupuotes. Tik "bet" - jie negali bendrauti. Na, klausimas apie klausimo skaičius - apie kokybę. Patys, siekiant sukurti unikalų charakterį Jums bus pasiūlyta daug galimybių - pasirinkimas frakcijos, klasę, profesiją, ir, žinoma, iš portreto sukūrimui. Pradėkime nuo frakcijų, kurios herojai pasaulio žemės internetu gyvenimą ir susiduria standartinį dydį - jie yra suskirstyti į tris ir klasikinės ant kariai ir magai.

Pirmąsias lenktynes ​​- pasaulio atstovai: riteriai, elfai ir magai.

Antras lenktynes ​​- Darkness atstovai: pragaro gyventojai, Necromancers, Warlocks.

Trečioji rasė - simboliai užima neutralią šalį: pelkė gyventojų, ir barbarų "elementalists."

Sekantis, priskirti vardą į pasirinktą požymį ir plėtoti tinkamą lenktynių portretas. Čia, ko gero, dabar mes galime žaisti Heroes žemės.

Vienas iš pagrindinių vertybių savo charakterį šios mitinės ir nenuspėjamas pasaulyje, ji yra "patirtis", kuri tampa didesnis su kiekviena raundą. Taip pat dar vienas svarbus bruožas tiems, kurie nori žaisti žaidimą lankosi didvyriai Žemės, kaip karinio stratego - tai "charizma". Atsižvelgdama jį gausa, jūs galite gauti vienetų skaičių ir suformuoti armiją vertas jų lyderis. Beje, perkant samdinių kareivių būti gana pelninga investicija pinigų, nes jie negali užmušti jį, bet tik tuo pasitraukti iš žaidimo.

Didvyriai žemės internetinis žaidimas, kuris gali būti vertas priešininkas kovoti vienas ant vieno ir grupės kovose ar organizuojamus turnyrus (įdomu bruožas vietos PVP - jie gali konkuruoti karto priversti keturių žaidėjų). Jau daugiau taikių strategų Heroes Žemės žaisti vienodai įdomus - galite rinkti išteklius, sukurti pilių, įsitraukti į žaidimus ar ekonomikai tapti keliautojas. Suvienyti grupės ir eiti pamatyti pasaulį, kovoti su monstrais, drakonai lair ieškoti ir gamina unikalius eksponatus. Atkreipkite dėmesį, kad susivienyti su kitais žaidėjais, jūs turite galimybę iš anksto palyginti ir analizuoti juos ir savo geriausią / problemišką pusę sukurti sėkmingiausi tandemas.

Galiausiai, mes pažymime, kad žaisti internete didvyriai Žemės sklypas - yra daugiau nei tiesiog duoklė mylimas milijonus «Might and Magic III", yra jo dvasia ir jo įstatymai, čia rasite dar daugiau nuotykių ir įdomus susitikimai su mitinių būtybių šio paslaptingo ir fantastinis pasaulis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more