Žymės

403 Zona

Alternatyvūs pavadinimai: 403 Zona

Jei norite, kad jūsų namuose komfortą, išbandyti savo jėgas dėl išlikimo kovos post-apokaliptinio pasaulio, žaidimų zona 403 internete kaip tik jums. Šis žaidimas apima kovoti simuliatorius ir elementus ekonominės strategijos. Norėdami žaisti žaidimą zona 403 internete jums nereikia užsiimti nuobodų žaidimą kliento įrenginio ar papildomų programų. Norėdami tai padaryti, reikia tik prisijungti prie interneto per savo mėgstamus naršyklę ir eikite per paprastą registracijos. Nenuostabu internetinis žaidimas 403 zona serveryje sujungia kelis tūkstančius žmonių, kurie jau yra parenkami jų išlikimo strategiją. Kažkas pasirinko sunku, kaip žiauriai vienišas STALKER, kiti kurti grupes ir varžytis dėl įtakos šiame žiauraus pasaulio, dalyvaudami šaudymus, prekybą ir užsiima prekių gamyba.

Kad galėtumėte žaisti zonoje 403 internete, jums reikės užsiregistruoti. Prisijunk į žaidimą zona 403 paprasta ir nebus jums daug laiko. Norėdami pradėti, pasirinkite pradinį vardą savo charakterį, kuris bus pamatyti kitų internetinių žaidėjų. Kitas, įveskite žaidimas žinomas tik Jums ir patvirtinkite savo slaptažodį supažindinti su taisyklėmis, kurių turi būti laikomasi. Po registracijos zona 403 yra baigtas ir jūs galite sutelkti dėmesį išgyventi pasaulyje po apokalipsės.

Zona 403 yra pasaulis, kuriame mes turime žaisti STALKER - žmogus, kuris nepaaiškinamai išgyveno kelią per Apokalipsės. Įvedę žaidimą jums būtų suteikta pradėti savo pirmojo lygio ginklų pasirinkimas. Žaidime yra trijų tipų ginklų: šaunamieji ginklai, lazerio ir impulsų. Plėtoti pasirinktą ginklą ir įgūdžių juo naudotis. Dažniau jūsų charakteris naudoja jį - geriau ji naudoja. Norėdami pakeisti ginklą žaidime numatytų specialių parduotuvių su uniformomis.

Kiekvienas pradeda žaisti žaidimą internetu zona 403 iš krikšto ugnies. Norėdami tai padaryti, spustelėkite žalią mygtuką "kovoti" su savo charakterį ir kovoti skyrelyje sąsaja, ir tada jūs turite gerą varžovą.

Kovodamas 403 Zone atsirasti palaipsniui. Tiksliau, reikia prognozuoti, kuria kryptimi jūsų priešininkas bus eiti ir šaudyti ta kryptimi. Su visiškai priešinga reikia veikti per savo priešininko smūgį. Daug įdomiau žaisti zona 403 ir dalyvauti tarp žaidimų grupių susidūrimus, nes jie įtraukti daugiau realių žmonių. Oderzhivaya viršutiniame ranka kovose, gausite vertingų išteklių ir daugiau vertingos patirties. Galite parodyti savo verslo genijus ir perparduoti kasamas išteklių rinkoje konkurencingomis kainomis patys. Kaip suprasti Zone 403 - Online - žaidimas, kuriame išgyventi gana sunku, todėl geriau komanda su labiausiai puikus už jus brolių galvoje.

Online žaidimai zona 403 yra pasaulis, kad yra labai didelis ir yra padalintas į mažus plotelius, kurie bus pateikiami strategiškai svarbius pastatus, kelius, ir kitas tekstūras. Jie gali uždirbti Darbas fabrikuose. Taip pat galite įsigyti vieną iš jų ir gauti pelno. Jei dirbate per daug tingus, jums pasiklysti nuotykių, eiti kelyje ir terorizuoti neatsargius svečius.

Įstojo gaisro ir uždirbti pinigus pirmasis krikštas, jūs turėtumėte apsvarstyti savo kovos įrankių, siekiant pagerinti savo gynybą. Tokie reikalingi daiktai vėl galima rasti parduotuvėse, kur platus asortimentas šarvai, šalmai, batai, kamufliažas. Į mūšio su aukščiausios patirtis jums ir atakos priešas pavara privalumas padės išgelbėti jūsų gyvybę. Patirtis jums po kovos eina į plėtrą savo charakterį. Pavyzdžiui, gerinant maskavimo įgūdžių gali paprastai nenaudingas jums praleisti kovą.

Būtinai žaidimas 403 Zona internete suteiks jums galimybę pajusti pasaulyje po apokalipsės, ir kiekvieną dieną kovoti už išlikimą joje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more