Žymės

Zoo 2 gyvūnų parkas

Alternatyvūs pavadinimai:

Zoo 2 Animal Park ūkio žaidimas nėra visiškai standartinis. Žaidime nėra traktorių ir sodų, bet pirmiausia viskas. Čia rasite smagios animacinių filmų grafikos ir muzikinio akompanimento!

Zoo 2 gyvūnų parke bus smagu žaisti! Juk visiems patinka glostyti zoologijos sodus, kuriuose galima ne tik apžiūrėti gyvūnus, bet ir juos paglostyti, pašerti, prižiūrėti. Kaip tik tokį zoologijos sodą tenka padėti tvarkyti savo seneliui, kuris paveldėjo visą šį ūkį. Žaidimas tik prasideda tuo, kad jis gauna laišką, kuriame jam pranešama ši žinia. Jis visiškai neįsivaizduoja, ką su tuo daryti, ir čia tavo pagalba jam bus naudinga.

Galite nusipirkti

naujų gyventojų savo zoologijos sodui arba gauti jį atlikdami užduotis, rinkdami dėlionių, vaizduojančių retus gyvūnus, paveikslėlius. Norėdami veisti gyvūnus, kuriuos jau turite, turite įdėti porą tos pačios rūšies gyvūnų į vieną aptvarą ir po kurio laiko jie turės linksmus kūdikius. Natūralu, kad įvairių rūšių gyvūnams laikyti būtina jiems įrengti vietas, kuriose jie galėtų jaustis kaip namie. Iš viso žaidime yra aštuoni reljefo tipai kiekvienam skoniui.

  • Pievos
  • Lygumos, stepės
  • Miškas
  • Kalnai
  • Savana
  • Rainforest
  • Voljerai su žiemos klimatu
  • rezervuarai

Tarp tokios įvairovės bet kuris augintinis ras sau patinkantį namą. Visų šių kampų išdėstymas skiriasi sudėtingumu ir kaina. Kai gyvūnas reikalauja dėmesio, virš aptvaro, kuriame jis gyvena, pasirodo piktograma, kuri nurodys, ką reikia padaryti. Pavyzdžiui, maitinkite arba sutvarkykite savo augintinį. Gyvūnai būna skirtingų lygių ir net kartų, kaip ir gyvenime.

Apie zoologijos sodo gyventojus galima daug pasakoti, bet zoologijos sode svarbūs ne tik gyvūnai, bet ir lankytojai. Be akivaizdaus zoologijos sode atstovaujamų augintinių sąrašo išplėtimo, pasirūpinkite, kad lankytojams būtų patogu. Svarbu, kad būtų takai, parduotuvės, kuriose lankytojai galėtų apsipirkti ir įvairios dekoracijos, kurios papuoš jūsų zoologijos sodą. Nepamirškite apie naminių gyvūnėlių žaislus. Žaidžiantys gyvūnai atrodo labai mieli ir džiugina lankytojus.

Čia yra

, ir piktadarys, kuris bandys iškraustyti jūsų zoologijos sodą iš okupuotos teritorijos, kad jo vietoje pastatytų naują prekybos centrą. Pradžioje tikrai nesiseka, tėra trys aptvarai, o lankytojų visai nėra, bet kai tik imsi vadovauti, viskas pasikeis. Plėtrai reikės pinigų ir įvairių medžiagų. Visa tai galite uždirbti atlikdami labai skirtingas užduotis. Pastatykite kitą aptvarą arba padidinkite gyvūnų skaičių, o gal pritraukite naujų lankytojų. Bet jūs galite eiti kitu keliu ir visa tai nusipirkti už tikrus pinigus. Pradiniame etape tai leis jūsų zoologijos sodui vystytis greičiau.

Po kurio laiko galėsite bendrauti su kitais žaidėjais. Norėdami tai padaryti, turite pastatyti pastatą, pavadintą Klubu. Klubas leidžia užsiimti verslu su kitais klubais, dalyvauti konkursuose ir dalytis ištekliais.

Zoo 2 Animal Park nemokamai atsisiųsti į kompiuterį galite sekti nuorodą.

Žaidime yra ką veikti! Praleiskite laiką linksmų gyvūnų kompanijoje! Pradėkite dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more