Žymės

Zoomumba

Alternatyvūs pavadinimai: ZooMamba

Zoomumba

Zoomumba internete - yra naršyklė internetinis žaidimas, kuris yra skirtas sukurti asmeninę universalios temos zoologijos sode. Online žaidimai ZooMamba susiduria žaidėjo tikslas yra sukurti ir plėtoti geriausią zoologijos sodą! Vartotojas bus pasirinkti, kas įsikurti savo zoologijos sodą, nes jo statyti ir pritraukti lankytojus.

Kadangi žaidimas yra Zoomumba interneto naršyklė, ji nereikalauja labai aukštus reikalavimus sistemai. Norėdami žaisti, šie parametrai bus pakankamai kompiuteris

• Procesorius 1 GHz;

• 512 MB RAM

• 64 MB vaizdo plokštė.

Na, žinoma, jūs turite turėti prieigą prie interneto ir naršyklę.

Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite patikrinti buvo priimtas žaidimo Zoomumba, tai yra, sukurti asmeninį profilį grotuvas. Turi būti atliekamas Zoomumba registracijai, turi pasirinkti svetainėje Registracijos žaidimo Zoomumba skyrių ir atlikite šiuos veiksmus:

• Įveskite savo vardą, kuris bus naudojamas žaidime;

• Įveskite savo e-mail;

• Įveskite slaptažodį;

• perskaityti ir sutikti su naudojimo žaidimo sąlygas.

Registruotis lankosi Zoomumba baigiasi čia ir jūs galite eiti tiesiai į žaidimą.

Pasibaigus žaidimo pradžioje Zoomumba padės asistentas, kurio vardas Galya. Jis patars, ką daryti įvairiose situacijose, ir pristatyti pagrindinius įstatymus žaidimą. Įvaldyti žaidimą, tiesiog sekite savo instrukcijas.

Pradžioje kiekvienas žaidėjas yra pateikta pradinį kapitalą, kuris turi būti atstovaujama forma:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - valiuta, kad jūs galite gauti į žaidimą, ji yra įkrauta tam tikrą sumą už 1 valandą.

Zoodollary - valiuta, kuri gali būti perkami už realius pinigus ir atveria anksčiau nepasiekiamų funkcijų. Svarbu pažymėti, kad įnašai į realius pinigus žaidimas labai supaprastina plėtros zoologijos sode procesą.

Zoomumba internetinis žaidimas, kurio tikslas yra sukurti geriausią zoologijos sode. Ir grotuvas, kaip režisierius, bus pasirinkti zoologijos kryptį. Per žaidimą, vartotojas turės sąžiningai rūpintis savo augintiniais, lankytojų lauks ir padidinti savo pelną, kuris bus nuolat didėja vartotojo pagerinti zoologijos sode.

Groti žaidimas Zoomumba internete, jums reikia nuolat gerinti. Gautos lėšos turėtų nedelsiant investuoti į modernizavimą ir plėtrą savo zoologijos sodą, kad jis geriausias ir unikalus.

Pirmiausia Jums reikia gauti gaubtai augintiniai. Jūs galite įdėti juos skirtingose ​​vietose ir skirtingais deriniais. Įdiegus narvai - galima paleisti ten gyvūnus. Reikia nuolat pažvelgti į gyvulių būklę. Ginčų vienoje paukštidėse moterų ir vyrų, galite sukurti pora, kurie vėliau gali gimdyti. Arba jūs galite pasirūpinti pramogomis, įdėti į vieną langelį du agresyvius vyrus, tačiau šiuo atveju jie gali žudyti vieni kitus.

Į Zoomumba žaisti negali akimirką pamiršta, kad gyvūnai turi dėmesio, priežiūros ir meilės. Mes neturime pamiršti, išmaitinti savo augintiniai, gerti, geležies, mokyti ir stebėti savo sveikatos būklę.

Puošiantys voljerai, galite padidinti zoologijos sode, kuris taip pat prideda tam tikrą unikalų zoologijos sodą reitingą, padidinti srautą ir pelną, atitinkamai.

Viskas, ko reikia norint žaisti žaidimą internete Zoomumba galima įsigyti parduotuvėje. Vystymosi proceso galės įsigyti papildomus patobulinimus, kurie gali būti pateikiami į zoologijos sodą. Tai gali būti, pavyzdžiui, atrakcionų parkas. Natūralu, kad šie patobulinimai prisidėti prie zoologijos sodo reitingo todėl daugiau žmonių bus vaikščioti ir atnešti didelį pelną.

Didinti pajamas taip pat padės zoologijos sode esantį viešbutį. Be to, ji taip pat gali būti įrengta užeigų, kurios daro reikšmingą indėlį į zoologijos sodą plėtros įvairovė.

Tarp kabinos gali būti įdiegta dekoratyvinių įvairovė ir jūsų lankytojai turi patogūs ir keliauti. Paguldykite takelį į tai, kad tą patį galima patogiai pasiekti bet aptvarą.

Grafika šiame žaidime yra gana kokybė ir patogus. Taip pat žaidime yra malonių staigmenų iš ypatingomis progomis kūrėjai daug. Praleisti laiką smagiai kartu su Zoomumba internete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more