Žymės

Call of Dragon

Alternatyvūs pavadinimai: Call of drakonas, drakonas žaidimą Call, drakonas skambučių internete, skambinti drakonas online žaidimas, žaisti internete Call of drakonas

Dragons - šios mitinės simbolių, kad pritraukti žmonių dėmesį ilgą laiką. Jie nurodyti pasakų, legendų ir filmų. Kompiuteriniai žaidimai yra taip pat ne išimtis. Siūloma už savo atlygį naršyklė internetinis žaidimas Call of Dragon - MMORPG, rusų kalbomis.

Jei jums patinka šis žaidimas žanro, tada eiti į priekį, bet iki registracijos peržiūrą sistemos reikalavimai PC:

·                    Operacinė sistema "Windows Vista/7/XP/NT/2000

·                    Procesorius Pentium III "1000 MHz

·                    RAM 512 Mb

·                    Internetas 56KB (modemas) ar greitesnis

·                    Naršyklė .

Kaip Jūs galbūt jau pastebėjote, jau žaidimas tinka net biuro versiją kompiuteryje. Prisijunk į žaidimą Call of Dragon standartas: oficiali svetainė žaidimo paspauskite mygtuką, kad sukurtumėte sąskaitą, kuri atvers puslapį, kuriame prašoma įvesti savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir vardą, kuriuo jūs žinosite forume. Čia yra priimti licencinę sutartį, ir jūs paspauskite didelį raudoną mygtuką žaisti. Tuo jūsų registracijos Skambučių drakonas baigtas. Ir jūs gaunate į puslapį su tempti pasaulio žemėlapis stilland buvo pažymėta, žaidimų serverių buvimo vietą. Čia pasirinkti žaidimo serverį, ir eina į simbolių kūrimo puslapyje. Ji iš karto pastebėjo, kad žaisti internete Call of Dragon jums už žmonių rasės. Jūs turite pasirinkti tarp herojai kaip

·                     Karys

·                     Mage

·                     Assassin

·                     Vampyras

Warriors - yra herojai, kurie turi įgūdžių vartų ir turi aukštą apsaugos lygį. Magee specializuojasi taikant magija ataka per atstumą.

Assassin - greitas ir šaltakraujiškai karys, kuris mūšyje gali sužlugdyti priešininkus. Vampyrai gali specializuotis burtai, gali būti gydomi ir turi kitas premijas.

Nurodykite charakterio ir specializacijos seksas, taip pat savo vardą, galite pradėti žaisti žaidimą internetu Call of Dragon. Skambinkite pradėti Dragon internetinis žaidimas jums pasiūlyti mokymuose pabaigoje, apie kurį jūs įvaldę kontrolės sistemą žaidime.

Vaikščiojau po miestą ir daryti tam tikrus questus, galite iš karto Call Dragon internete uždirbti keletą lygių. Gauti kiekvieno lygio jūsų žaidimo veikėjas gauna 5 taškus, kuriuos savo nuožiūra yra platinamas tarp pagrindinių charakteristikų pobūdžio:

·                     Luck

·                     Galia

·                     Sumanumas

·                     Ištvermė

·                     Judrumas

Miestas, kur rasti sau kai esate Call of Dragon žaisti standartinę struktūrą. Čia jūs galite aplankyti miesto rotušę, parduotuvės, kurios pardavinėja ginklus, Priedai, rasti rinkos areną ir gali apsilankyti kitos standartinės struktūros.

Žaidimas Call of Dragon internete skiriasi nuo daugumos internetinių žaidimų, nes ji suteikia galimybę mokyti savo charakterį be asmeninio dalyvavimo grotuvo (neprisijungus). Tačiau toks mokymas praleidote veiksmų taškų, kurie papildė kiekvieną rytą. Daug galimybių atsiveria gerbėjai pagerinti dalykų žaidime. Štai kur kreiptis: Jūs galite organizuoti elementus, juos valyti, analizuoti, tobulinti embed objektai runas net Uduchowić juos.

Verta paminėti, kad žaidimas turi brandos ribą: iki 10 lygio uždrausta kova tarp žaidėjų ir per 10 - galite kovoti arenoje. Bet arenoje, kad negali išleisti daugiau nei 20 kovų dieną. Per į savo charakterį arenos kovoje gauna įvertinimas ir garbė. Visa kita gali eiti žudyti gyvūnus ir daryti questus, kurie suteikia NPC. Kova su monstrais šiame žaidime vyksta nedalyvaujant žaidimo pobūdžio.

Užsidirbti pinigų ir patirties kai baigsis akcija atkreipia jūsų personažas galės kreiptis dėl darbo biržoje.

Groti Call of Dragon kreipsimės į gerbėjų ir komandiniai žaidimai, nes gildijų formavimas žaidimas teikia kūrėjams. Prisijungimas prie gildijos, jūsų charakteris galės naudotis gildijų pastatai, taip pat dalyvauti tarp gildijų kovose.

Call of Dragon registracija internetu leis jums pasinerti į magišką pasaulį alsuoja nuotykių. Čia kiekvienas gali rasti kažką ypatingo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more