Žymės

Žvaigždžių kolonija

Alternatyvūs pavadinimai: Starscolony

Žvaigždžių kolonija internete - neįprasti atstovas kompiuterių internetinius žaidimus. Šis projektas galėtų sujungti ekonominę strategiją ir klasikinis RPG questą. Tai internetinis žaidimas Star žaidėjai kolonija yra unikali galimybė kurti savo kosmoso kolonija, gaminti, įvairių išteklių ir įsitraukti į kovą su daugeliu konkurentų.

Prisijunkite žaidimo Star kolonija neturėtų užtrukti daug laiko, jums tereikia pasirinkti slapyvardį, elektroninio pašto adresą, kurį jūs gausite patvirtinimą, kad registracijos laišką, pasirinkti sudėtingą slaptažodį, atrankos ir nurodyti savo lytį. Kaip matome per žaidimas žvaigždučių išsivysčiusių labiausiai paprastas ir prieinamas būdas Registracija internetu kolonijose. Registruotis žvaigždė kolonija yra jūsų bilietas į ateities pasaulyje, kuriame jums bus kurti savo karjerą ir tapti sėkminga savininkas kosmoso kolonija. Žaidžiant žaidimą internete žvaigždė kolonija yra visiškai nemokama, o kadangi žaidimas yra visiškai naršyklės pagrindu, jums nereikia atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje, nėra klientų.

Skirtingai nuo daugumos kitų internetinių žaidimų, internetinis žaidimas Žvaigždžių kolonija turi savitą gebėjimą - alternatyviąsias prarasti. Taip, čia yra jūsų charakteris taip neturi komforto ir nemirtingumo pavojus nukrypti šį gyvenimą laukia jūsų kiekviename žingsnyje - badas, ligos, kova, pulti vietos gyvūniją - visa tai bet kada gali atimti iš jūsų gyvenimą, todėl ji moka būti ypač atsargūs, ne pirmas pradedant žaidimą. Laikui bėgant, bus galima sukaupti pakankamai pinigų ir atlikti reikalingus tyrimus, klonavimo prieinamumas tampa jūsų charakterį, tai sprendžiant galimo mirties problemą raktas, bet iki to momento, kai jo pagrindinė vertybė - gyvenimas yra verta labai atidžiai saugoti.

Pradedant žaidimą, jūsų charakteris yra vis dar labai anksti nuspręsti, kokios apskritai globalias problemas, nes ateis į pirmą vietą klausimus savo išgyvenimo didmiestį. Rasti savo pirmąjį darbą, tegul jis bus nepakankamai ir nuvertintas, bet jis atneš daug reikia perkant maistą ir gerti pinigus. Tokia veiksmų laisvė, kuri leidžia žaidėjui tapo žinomi kaip nuotykių ir įstatymus gerbiantys ir garbingas verslininkas, ir galbūt vienas ir kitas kartu pritraukia daug norinčių žaisti žaidimas internete žvaigždučių koloniją, šiandien visame pasaulyje kurti savo karjeros ateities pasaulyje užsiima dešimtys tūkstančių žmonių.

Laikui bėgant, bus padidinti ne tik savo banko sąskaitą virtualaus žaidimo augs savo ambicijas ir tikslus. Jei vakar jūs išspręsta neatidėliotina problema rasti maisto ir prieglobstį, bet dabar esate valdyti visą koloniją žvaigždžių lyderių didžiulis pinigų srautai ir spręsti pasaulinės svarbos klausimai užfiksuoti naujas teritorijas ir padidinti savo įtaką lošimų pasaulyje. Kaip matote, žaisti Star koloniją jos stebuklas kiekviename žaidimo etape, nes tai, ką kolonija žaisti Star žaidėjai negauna nuobodu. Išbandykite ją ir jums sukurti fantastišką karjerą ateityje pasaulyje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more