Žymės

Žaidimas Tanki Online

Žaidimas Tanki Online

Tanki Online (Tanki Online ):

Tanki Online yra dar vienas įdomus trimatis patirtis žaidėjams, kurie mėgsta šaudyti. Žaidimas buvo sukurtas klasikinis Tank Battle, kuris buvo atgal į 1990 žaidimų konsolės Dandy versiją. Jie sudavė visą savo grožį ir gameplay, tačiau šiandien jūs galėsite žaisti trimatis versijos multiplayer režimu arkada.
Pasibaigus žaidimo pradžioje jums reikės užsiregistruoti ir eiti per mažą mokymo, kad jums pasakys, kaip paleisti savo tankus, kaip plėtoti savo priešininkus ir laimėti. Po mokymų, jums bus suteikta galimybė gauti keletą premijas tolesnei plėtrai.
Prieš mūšio atidaryti programų sąrašą, kuris gali būti peržiūrėtas bet kuriuo mūšio jums prisijungti pradžioje. Žiūrėti šį labai atsargiai, ir jei jūs esate pradedantysis, nereikia lipti į sunkius kovų. Jūs taip pat galite organizuoti savo mūšį, jei ne rado tinkamą sąrašą. Be Tanki Online yra garažas, kuriame pagrindinis veiksmas žaidime, galite įsigyti naujų tipų įrangai, atnaujinti esamus. Pagerėjimas apima beveik visus karo mašiną, iš vikšrų į barelių šaunamuosius ginklus ir šaudmenis į juos. Negalima plaktuku apie kasdienio premijas jie padės jums plėtros, daugiau apdovanojimų ir atsarginių dalių.
Kiekvienoje mūšio skirtingomis sąlygomis laimėti, priklausomai nuo to, režimas jums pasirinkti arba sukurti patys. Jeigu būtina sunaikinti visus priešus, kažkur laikyti savo duomenų bazę, žaisti kaip komanda, bet kažkur ir užfiksuoti priešo vėliava. Apie žaidimą map platų išteklių, juos pasirinkdami galite padidinti savo bakas tam tikru laiku, tačiau nepamirškite, kad jūsų priešai taip pat žino, premijų, todėl būkite atsargūs.
Valiutos pat yra įvairus, jis gali būti, kaip skambinti ir pirkti. Kristalai, kurie parduodami atskirai, galite nusipirkti daugiau galingų ginklų ir pagreitinti kovinius vienetus modernizavimą.
Dabar tankai lengva valdyti tik kelis klavišus judėjimo ir šaudymo, yra vienas bruožas galite pasukti bokštelį, dėl kurių ginklą. Nugalėti savo priešų ir uždirbti patirties jūs atrakinsite naujų privalumų, kurie suteikia įrašą į lygoje ir kurti savo klanus.