Žymės

Žaidimas Ardillas vs Zombiai

Žaidimas Squirrels vs Zombies

Ardillas vs Zombiai

Squirrels vs Zombies

Žaidimas Ardillas vs Zombiai mes eiti su jumis erdvės gelmes. Yra planeta gyvena protinga sėklų baltymų. Per šimtmečius, jie užsiima žemės ūkiu, mokėsi įvairių mokslų - trumpai gyveno, kaip ir mes. Kadangi vienas iš mokslininkų atliko eksperimentus gerinti trąšų ir kažką messed up su chemikalais. Kai purškiama ant bandymų lauko plokštumą netyčia praskrido virš kapinių, ir vaistas buvo kapinėse, o dėl jo miręs atgyja ir virto zombiais. Dabar tai monstrų judančių į vieną iš baltymų, kurios tikslas gyvenviečių orda ištrinti iš jos žemėlapį. Ar tu vienas iš genties armijos karininkų, ir dabar jūs turite organizuoti gyvenvietėse gynybai. Jūsų kariai raked iš specialių riešutai, kuri, kai atleistas sugeba žudyti monstrus arsenalą. Dabar jūsų darbas yra įdėti gynybinės būrius į po Zombie kurie gauna savo sektoriuje, gaisro ir turi sunaikinti priešą dar pakraštyje būdu. Už nužudymą jums bus suteikta taškų. Taip pat paspauskite ant žvaigždžių, įtrauktų į lauką jie suteiks jums pinigus. Dėl jų galite samdyti naujokus, taip pat ieškoti naujų gynybinės struktūros. Su kiekvienu lygiu priešų skaičius didės, o monstrai yra skirtingi. Taigi jūs, kaip atsakingas už gynybos pareigūnas turės sugalvoti savo kelyje. Jis plėtos You TALAN strategas ir žvalgybos
Žaidimo Ardillas vs Zombiai yra labai kietas gameplay, taip pat madingos grafika ir muzika. Parsisiųsti ją dėl bet kurios iš jūsų mėgstamų prietaisus, o tiesiog smagu praleisti laiką. Be to, jūs galite žaisti ir internete. Jei norite pamatyti savo pažangą kitą tada tiesiog eiti registracija. Tai suteiks jums galimybę pažvelgti į kitų žaidėjų sėkmę ir parodyti savo. Mėgaukitės žaidimu ir pramoga.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more