Žymės

Žaidimas begalvis

Žaidimas HeadLess

begalvis

HeadLess

Šiandien norime Jums pristatyti naują originalus žaidimas gana begalvis. Tai scenaristai kompanija, kuri sukūrė žaislą, gali sukurti gana tamsią pasaulį ir nugara įdomų siužetą. Fonas yra gana įdomi. Šiame pasaulyje gyveno kalakutą pavadintas Tomas, kuris užaugo paslaptį ir pasiklysti miške ūkyje. Jis gyveno be rūpesčių ir laimingas kiekvieną saulėtą dieną, tačiau vieną dieną mūsų herojus susukti turto savininkas ir nukirto jam galvą. Bet kažkas nutiko, ir mūsų herojus galėjo išgyventi tam tikrą pasaka mados rūšiuoti. Ir dabar clutching galvą, jis paėmė savo kulnų stebuklinga šaltinis, kuris gali kai laikas galvą atgal paleisti prieaugį. Bet jo kelias nebus taip lengva. Pagal kelio laukia pavojai ir įvairūs spąstai, kad jūs turite šokinėti arba paleisti aplink daug. Galų gale, jei mūsų herojus atsiduria jų, jis pagaliau miršta. Pakeliui mes Natknąć maišelių kraujo, mums reikia rinkti juos, kad būtų išlaikyti sveikatą, nes jei ji bus skaidrę žemyn iš mūsų herojus mirs juostelę. Su kiekvienu sudėtingumo lygis tik didės, kad teisingas planas paleisti ir parodyti vikrumo, kad padėtų mūsų herojus stebuklus
Žaidimo begalvis sukurtas HTML5 platforma, kuri leidžia žaidėjams žaisti bet kokia operacine sistema ir bet devayse, kad egzistuoja ne pasaulyje šiuo metu. Galite atsisiųsti begalvis jų prietaise arba žaisti mūsų svetainėje atidaryta abiejų savo naršyklėje. Esame įsitikinę, kad žaidimas Headless bus atidėti jums akimirksniu, ir jums bus praleisti daugiau nei vieną valandą įdomų lenktynių išlikimui.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more