Žymės

Žaidimas Amžius plieno

Žaidimas Age of Steel

Amžius plieno

Age of Steel

Prieš mus yra naujas jaudinantis žaidimas amžius plieno, iš vienos iš bendrovių, kuri kuria sensorinius žaidimus. Šiandien rašytojai bus jums pasinerti į pasaulį, kuris išgyveno atominį karą. Dabar pasaulis yra valdoma didelių korporacijų pirmaujančių už išteklių likučius kovą. Kiekvienas iš jų turi savo atskirą kariuomenę, ir jie visą karą. Jūs, kaip vieno iš padalinių vadas reikia apsaugoti kasyklas nuo konkurentų atakų. Ar turite mažų augalas, kuris gamina įvairių ginklų. Jūsų užduotis yra pastatyti gynybinę liniją ir sunaikinti pažangos priešo. Expose ginklą taip, kad būtų išlaikyti pirmąją bangą užpuolikų. Dėl priešų transporto priemonių sunaikinimo jums bus suteikta žaidimo taškų. Dėl šių galėsite daryti remontą esamų ginklų, ir, svarbiausia, kurti ir gaminti naują. Viršutiniame kairiajame kampe pamatysite kiekis mastą bei savo bazę stiprumą. Žemiau yra ginklų pasirinkimas ir kokio lygio jūs darote. Atidžiai tikisi, kad jų ištekliai. Atminkite, kad kuo greičiau priešas armija bus pertrauka į jūsų pilies, jūs neteksite. Šis žaidimas leis jums parodyti savo talentą karvedys ir strategas. Ir mes esame tikri, kad jums bus praleisti laiką smagiai ir laimėti šį įdomų kovą
Žaidimo amžius plieno turi patrauklių gameplay, kad bus ne palikti abejingų. Gana įdomi grafikas atspalvių pilka, gražaus garso ir atmosferą suteiks Jums karo veiksmų galią. Parsisiųsti žaidimą į savo tabletę, mobilusis telefonas arba kompiuteris ir smagiai. Ji taip pat galima žaisti internete tiesiogiai internete. Registruotis arba naudoti savo sąskaitą socialinių tinklų. Pakvieskite savo draugus, ar tiesiog konkuruoti su kitais žaidėjais. Esame tikri, kad kiekvienas žaidėjas galės vykti įvertinimas.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more