Žymės
Klasikiniai žaidimai internete

Klasikiniai žaidimai internete

Jūs galite skristi sapne, ir jūs galite atidaryti internetinis žaidimas skristi ir žaisti juos nemokamai iš masto ir įvairovės. Jūs galite lengvai tapti paukštis, privatūs sparnai bus sugauti vėjo srovės. Arba patirti ant sklandytuvo sparnų skrydžio malonumas. Paleisti aitvarą arba modelio lėktuvas. Mes turime sporto ir kovinių orlaivių, taip pat kosminės raketos ir žavinga priemones skrydžio. Įsibėgėjimas galima nustatyti katapultą arba šuolis ant batuto. Peršokti su parašiutu ir bandyti planuoti ir ant žemės & ndash apskritimo; Tai jūsų tikslas. Ir sraigtasparnis purškimo formulavimas gesinti gaisrą.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Žaidimai Skraidymo žaidimai Kategorija:

Skraidymas Žaidimai ir ndash; nedvejodami vaikinas

Klasikiniai žaidimai internete,

Žmogus jau seniai suprato savo svajonę skristi, bet vis dar ieško naujų būdų, kaip pakilti virš žemės. Skraidymas Žaidimai, yra alternatyva šis vaikinas ir visiems prieinamas. Tada kiekvienas galės tapti orlaivio pilotas, ar virsti paukščiu turėti sparnus perpjauti virš žemės erdvę.
versija žaidimas internete Skraidymas su mumis pakankamai, todėl jūs galite mėgautis seniai svajoja apie žmoniją.

  • pilotuojamas orlaivių, sraigtasparnių ir kosminės raketos
  • Parachuting
  • styroti ant sklandytuvo sparnų
  • Prašome pasinaudoti katapultą
  • Pasukite į kūrybos sparno
  • bandomasis skrydis su galinga akceleratoriaus

Gimė vaikščioti, taip pat, nori skristi

Klasikiniai žaidimai internete

Klasikiniai žaidimai internete Ne visi paukščiai gali skristi, net jei jie turi sparnus, pavyzdžiui, pingvinai, viščiukų ir atstovų "blogio paukščių". Bet tada, jie nori patirti skrydžio džiaugsmą. Taigi jie sugalvoti būdų, kaip įkopti. Angry Paukščiai naudojami šio timpa, ir labai sėkmingai. Kiekvienas paukštis tampa šovinį, kai jos draugai mano, kad tai paspartino su šio prietaiso pagalba. Pingvinas piktas Yeti ", o dabar jis meta juos į oro GPGB.
Net gyvūnai prisitaikė skristi, kad turėtų vaikščioti tik ant žemės. Kaimynai bears naudojamas timpa, tačiau jiems reikia apsvarstyti skrydį iš aukščio ne įsivėlė ar jų medkirtys mišką su savo aštriu kirviu.
Žinok su tokia klase ir žmonių – šokinėja ant batuto, batuto arba naudojant katapultą, galite patirti trumpą skrydžio džiaugsmą, o per ore šuolio sugauti rinkti bonus elementus.
ir toliau žaisti Skraidymas internete, ir kilimo į kosmosą su super herojai padėti jiems kristi į žemę, kad sustabdyti kometa ar atstumti ateivius. Bet jie patinka drakonai puola kaimiečių, ir jūs galite valdyti šiuos legendinis plėšrūnų per savo strafing. Arba eikite į su Belka ir Strelka & ndash žvaigždės užkariavimo; Pirmoji šunų-astronautai.
Be abejo, turime ir žaidimas Skraidymas lėktuvais, tai pirmas dalykas, kurį atkreipti dėmesį į berniukų šioje kategorijoje. Mes turime kovotojų ir keleivių lėktuvus. Valdymas karinę įrangą, jums reikia atlikti žvalgomuosius misijas ir upuść bombų priešo ir palikti priešo ugnies. &Nbsp;

Klasikiniai žaidimai internete

Klasikiniai žaidimai internete ir valdyti civilinių orlaivių taip pat yra atsakingas, nes jūs saugumas daug keleivių. Kai oras pasuko bloga, jūs gaunate į sniego, perkūnija ar audra, išlaikyti sunkiųjų automobilių nebus lengva.
dėl sraigtasparnio jūs turite įdėti gaisrus, evakuoti sužeistuosius, gelbėti žmones nuo pavojingų pažeidimų purškimo trąšas, ir net kovoti. Taip pat yra galimybė pristatyti pirmąjį sraigtasparnį į norimą punktą, tada pereiti prie Parachutist ir pereiti prie skirtoje vietoje, gesinimo ore su vėjo, kuris yra bando atlikti jums toli.

Žaidimai Skraidymas per klausimas piloto licenciją

Bandomasis visas technologijas, mes galime tapti viena. Taip yra technologija – galite skristi fėja, Pegasus, tiek paukštis, bitė, sparnuotų poniai, nes prieš jums free games Skraidymas. Be to, skrydžio metu, kiekvienas žaidimas turi savo papildomas užduotis, ir paaiškėja gameplay į įdomų šou. Įsivaizduokite save tuo pačiu metu išvengiant kryžminės ugnies, kuria būtų siekiama iš artefaktas pobūdžio, bijodamas gauti nukentėjo nuo asteroido fragmentas, ir pabandykite šaudyti daugiau priešų vienetų. Ir dėl žaidimo kiekis labui ir naują įrašą. Ir jei tu žaidi kartu, įspūdžių ir entuziazmo yra garantuotas. Negaliu patikėti, tiesiog pabandykite patys.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more