Žymės

Žaidimas Vaikams Tangram

Žaidimas Kids Tangram

Vaikams Tangram

Kids Tangram

Prieš mus yra naujas jaudinantis žaidimas Vaikams Tangram kur mes neria į patrauklių pasaulis origami. Ji yra sukurti skulptūrų iš popieriaus estrados. Jūs norite išbandyti patys sukurti kažką įdomaus? Per Vaikams Tangram žaidime jūs turite galimybę. Ankstyvas įvyksta prieš kelis vaizdus vaizdavo įvairius gyvūnus ar kitus objektus. Pasirinkite vieną iš jų ir atidžiai apsvarstyti. Kai paspausite ant jos jis sudaužė į gabalus ir tik vaizdas bus matomas priešais jus. Jūsų darbas yra atkurti jį iš šiukšlių. Vilkite ir upuść juos tam tikrose vietose, kol gausite visą vaizdą. Už tai jums bus suteikta taškų, ir jūs galite pereiti į kitą paskyrimo
Žaidimas Vaikams Tangram sukurtas naudojant HTML5 technologija, kuri suteikia jai pranašumą, nes jūs galite žaisti ne tik ant PC, o taip pat bet sensoriniu įrenginiu. Jis neturi kruvinų kovų ir ji yra skirta žaidėjams, kurie mėgsta praleisti savo laiką sprendžiant galvosūkius įvairovė. Tiesiog įdiekite vaikams Tangram nuo jūsų prietaiso, ir mėgautis originalų scenarijų šioje įdomioje žaidimas. Jei nenorite statyti jį į savo prietaisą, galite žaisti mūsų svetainėje internete. Tiesiog atidaryti naršyklėje ir pradėti.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more