Žymės

Žaidimas Thumb vs nykščio

Žaidimas Thumb vs thumb

Thumb vs nykščio

Thumb vs thumb

Šiandien norime Jums pristatyti gana originalus ir įdomus žaidimas Thumb vs nykščiu. Be to, mes pirmyn pas jus į Laukiniuose Vakaruose, kai pirmieji naujakuriai gyvena laukinių atviras erdves Teksaso ir susidūrė su laukiniais Indijos genčių, gyvenančių teritorijoje dienų. Kartais tarp žmonių iš skirtingų kultūrų ir įvairių konfliktų kilo ginčų. dažnai
šios situacijos buvo išspręsta susigrumti ir karą. Bet vieną dieną, kažkas atėjo su, kad šie ginčai gali būti sprendžiami be kraujo praliejimo naudojant tipo žaidimas, kuriame žmonės gali parodyti savo įgūdžius ir ištvermę. Dabar mes pasistengsime paaiškinti žaidimo taisykles. yra lentelė, padalintas į dvi dalis prieš mus. Žaidėjai ant stalo ranką. Be mygtuko centrą, į kurį žaidėjai turės būti pastatytas pasinaudoti nykščius ir palaikykite, taip įgyti taškų. Paryškinimą, kad jei priešas pastūmėjo jus pernelyg mygtuką, jums reikia greitai įveikti pirštą ir paspauskite jį dar kartą. Taigi perimti mygtuką. Pergalės apvalus vienas kuris laikas, skirtas apvalių surenka daugiau taškų. Jūsų pergalė priklauso tik nuo jūsų judrumą ir reakcijos greitis. Žaidimo Thumb"vs nykščio yra gana linksmas, o ne įprasta sklypas ir gerai parengtos grafika. Visi, kurie mėgsta įgūdžių laimingas žaidimas praleisti savo laiką žaisti. Atviras Thumb"vs nykščio ir smagiai su mumis.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more