Žymės

Žaidimas Farm Days

Žaidimas Farm Days

Farm Days

Farm Days

Žaidimo ūkio dienos: perimkite
Miesto gyventojai kartais mano, kad gyventi ūkyje yra labai malonu - oras visada puikus, šviečia saulė, oras yra švarus, maistas šviežias. Bet taip atsitinka, jei esate kaimo turistas, kai jums nereikia dirbti nuo saulėtekio iki saulėlydžio, kad ant stalo būtų maistas. Truputį suprasti, kaip reikia dirbti žemėje, padės naršyklinis žaidimas „Farm Days“. Viskas prasidėjo nuo to, kad palikote palikimą - apleistą ūkį. Įsigiję savininko teises, jūs iškart atvykote į vietą įvertinti žemės ploto. Tačiau koks buvo nusivylimas iš to, ką jis pamatė - viskas aplinkui buvo apaugusi aukšta žole, o du vieniši pastatai - tavo namas ir tvartas - suglebę ir netekę svorio. Panašu, kad ankstesnis savininkas ilgą laiką nieko nedarė, o metams bėgant atėjo visiška nykuma. Na, jūs turite parodyti, kam esate pasiruošęs, ir kad miesto gyventojai taip pat geba žygdarbių ir moka dirbti. Atėjus žaisti „Ūkio dienų“ metu jums reikės įkvėpimo ir kantrybės, kad iš pradžių išklausytumėte padėjėją, kuris su jumis susitiks, nukreiptų jūsų veiksmus ir duotų užduotis. Jos vardas Masha - linksma mergaitė, gyvenanti kaimynystėje. Kai tik ji pasveikino jus, ji iškart kreipėsi į pagrindinį dalyką - darbą. Mes kuriame savo ūkį
Mergaitė parodė, kokia baisi būklė yra jūsų namuose, ir jei norite jame gyventi, turėsite jį suremontuoti. Nesijaudinkite, tai padaryti nesunku - tereikia spustelėti pastatą, o čia yra mažas baltas dvaras su išmaniuoju raudonu stogu ir nedidelis sodas aplinkui. Kitas eilėje yra tvartas - pagrindinis pastatas, nes jie į jį įdėjo derlių ir laiko įrankius. Paaiškėjo, kad jam taip pat reikėjo kapitalinio remonto. Tą patį padarykite su juo, stebuklingai padarytos skylės stoge, pataisytos sienos, išdaužti langai pakeisti naujais. Kai remonto problema išspręsta, pereiname prie pasėlių įdirbimo. Pirmas dalykas, kurį turite užauginti, yra kviečiai. Norėdami pradėti, įpilkite vandens į šulinį ir užpilkite nedidelį plotą grūdais. Turime palaukti, kol daigai išdygs, subręs, ir bus galima juos surinkti. Bet yra trumpesnis būdas - mokėti du piniginius vienetus, o kviečiai augs daug greičiau. Norėdami atlikti kiekvieną veiksmą, turite kursyvu pažymėti objektus:
• Mes renkame vandenį šulinyje
• Spustelėkite sklypą, kad laistytumėte
• Kai pasėlis yra prinokęs, spustelėkite dar kartą, kad derlius būtų nuimtas.
Ateityje tęsdami žaidimą „Valstiečių diena“, mes darome tą patį, kai tik reikia imtis veiksmų. Pradėkite uždirbti
Žaidimo vystymo scenarijus yra įdomus, o įvedus jame savo vardą, „Farm Days“ registracija jums padės arba prisiregistruokite per socialinį puslapį. Kai derlius nuimamas, jis patenka į tvartą, kurį remontavote, šalia kurio matote skelbimų lentą. Kai tik pasirodys žalias varnelė, atėjo nauja užduotis. „IPlayer Farm Days“ metu jums gali būti pasiūlytas pelningas pasiūlymas tiekti vieną iš produktų, o jei jį sutiksite, prasideda rimtas darbas. Nuo šiol turite atsiminti savo įvaizdį ir stengtis nenuvilti klientų. Pamažu „Ūkio dienos“ atvers jums daug įdomių galimybių:
• Veisliniai gyvūnai ir naminiai paukščiai
• Auginkite įvairius augalus
• Kurti įmones
• Perdirbkite produktus į prekes
• Parduokite juos turguose ir parduotuvėse
Jūs eisite iš tuščiame krašte atvykusio miestiečio pas patyrusį ūkininką, besivystantį ir turtingą, kuris viską kontroliuoja.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more