Žymės

Žaidimas Forge of Empires

Žaidimas Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires

Imperijų kalvė - nuo primityvios visuomenės iki naujųjų laikų. Žaidimas „Forge of Empires“ yra išskirtinis tuo, kad jame žaidžiantis žmogus pereina visus žmogaus vystymosi ir mokslo laimėjimų etapus nuo akmens amžiaus iki šių dienų. Šis projektas pritraukė daugiau nei 20 milijonų žaidėjų visame pasaulyje, todėl vartotojui nereikės būti vienam žaidimų pasaulio dykumose. „Forge of Empires“ žaidimas prasideda nuo mažo kaimelio, kuriame gyvena tik keli žmonės. Tyrinėdamas naujas technologijas, plėtodamas mokslą ir kultūrą, žaidėjas gali sukurti didžiulę, galingą valstybę, turinčią didelį gyventojų skaičių, aukšto lygio pramonę ir stiprią armiją. Šis projektas yra karinė-ekonominė strategija, kurioje neįmanoma pasiekti rezultatų be išmintingos žemių valdžios ir neįvykdytų karinių žygdarbių. Imperijų kalvė - savybės. Galite žaisti „Forge of Empires“ projektą tik iš anksto užsiregistravę. Užpildyti formą nereikia daug laiko, reikia įvesti galiojantį el. Pašto adresą į tinkamą lauką ir sugalvoti slaptažodį. Šis formalumas yra būtinas, kad žaidėjas, vėl ir vėl įeinantis, galėtų patekti į savo profilį su visais laimėjimais, ištekliais ir draugais. Naujajame vartotojo pasaulyje vartotoją pasitiks patarėjas, vardu Ragu Silvertongas, pradiniame etape jis padės suprasti žaidimo subtilybes. Vėliau atsiras kitų patarėjų - architektas mokys, kaip statyti pastatus ir gaminti, mokslininkas, kaip pradėti tyrimus, karo instruktorius, kaip mokyti armiją ir vykti į kampaniją. Norint sukurti sėkmingą ekonominę sistemą, reikia išgauti išteklius, kurti produkciją ir gaminti prekes, rinkti mokesčius. Norėdami tai padaryti, turite pastatyti pastatus:
• Gyvenamuosiuose pastatuose padaugėja miesto gyventojų, kurie savo ruožtu moka mokesčius ir atveža monetas į iždą. • Gamybos priemonės leidžia išgauti išteklius;
• Pramoninė gamyba iš žaliavų gamina įvairias prekes, medžiagas įvairioms pramonės šakoms galima rasti skirtingose u200bu200bžemyno vietose;
• Kariniai pastatai leidžia verbuoti ir treniruoti karius. • Visuomeniniai pastatai ir dekoratyvinės dekoracijos miestui džiugina gyventojus ir didina jų laimės lygį. Laimingi gyventojai laimingai moka mokesčius ir dirba valstybės labui. Gražus ir laimingas miestas tikrai yra geras, tačiau norint vystytis, jums reikia vietos naujiems pastatams, todėl neišplečiant teritorijos ir sugaunant kaimynus jis neveiks. Pirmiausia žaidėjas turi atlikti žvalgybines operacijas į kaimynines žemes, o paskui siųsti karius į ten. Tik prisijungdami prie naujų žemių galite išplėsti savo imperijos sienas. „FOE TV“ yra įvairių tipų kariuomenės, jos atrodo žaidėjui judant bėgant laikui ir tobulėjant valstybės mokslinei bazei. Armija yra padalinta į šias rūšis:
• Greiti kareiviai - juda toli, tačiau šarvai silpni;
• Lengva kariuomenė - greita, stipri;
• Sunkioji kariuomenė - lėta, bet gerai ginama, jei gali priartėti prie priešo, nesipriešina;
• Rodyklės - puikiai atakuoja per atstumą, tačiau negali atsistoti į glėbį;
• Sunkvežimiai - tik tolimos kovos gali šaudyti per visą mūšio lauką. FOE žaidimas, kuriame vartotojas kontroliuoja kariuomenę ir mūšio eigą. Jam galima paskirstyti kareivius, kuriuos geriau pasiųsti į mūšį su šiuo priešu ir kuriuos reikėtų palikti ginti savo gimtojo miesto. Pati kova vyksta ratais, žingsnis po žingsnio, vartotojas pats perkelia savo kareivius ir siunčia juos į puolimą. Žaidime yra kaimynų, su kuriais galite kovoti, prekiauti ar vienytis gildijoje.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more