Žymės

Žaidimas Throne Kingdom at war

Žaidimas Throne Kingdom at War

Throne Kingdom at war

Throne Kingdom at War

Verta monarcho atiduoti savo sielą Dievui, ypač jei tai nutiko staiga, kai prasideda feodalai ir kova dėl sosto. Aukso vainiko spindesys traukia tuos, kurie yra verti ir visiškai neverti. Amaro karalystėje valdovas mirė, nepalikdamas už nugaros ne tik įpėdinio, jis net negalvojo apie priėmėją. Jis valdė daugelį metų ir prižiūrėjo kelias žemes iš karto, o po jo mirties viskas subyrėjo. Sveiki atvykę į alternatyvų Viduramžių sosto karalystės žaidimą. Kilmės šeimininkas turi visas teises reikalauti sosto. Tačiau ilgas kelias veda į tikslo pasiekimą, apdengtą priešų lavonais, taip pat kūrybinį darbą visų dalykų labui. Po kivirčų ir įniršio karalystė žlunga, laikas pagalvoti apie praeities didybės atgaivinimą ir galingos bei stiprios imperijos sukūrimą. Pradėkite statyti pastatus ir statinius, kelkite piliečių švietimą iki aukščiausio lygio, statykite akademiją ir vykdykite joje tyrimus, kad gautumėte naujų galimybių. Išplėskite ir papildykite kariuomenę naujais kareiviais: ietininkais, riteriais, strėlėmis, skautais, kavalerija. Treniruokite juos ir nuolat kelkite kovos lygį, negailėkite pinigų ir jėgų. Pirmiausia pagalvok apie miesto apsaugą, nes priešai bandys pulti be nesėkmių. Tegul tvirtovė tampa neįveikiama. Tačiau nėra nieko amžino ir nesvarbu, kaip tu sustiprėsi ir tobulėsi, visada yra kažkas, kas yra stipresnis. Todėl laikas galvoti apie stojimą į Sąjungą ar savo ordino įkūrimą. Bendradarbiaudami su savo kaimynais galite kovoti su bet kokiu priešu, kad ir koks stiprus jis būtų. Tačiau visiškai nepasitikėkite visais. Būtina mąstyti strategiškai, įvertindami savo žingsnių pasekmes, nedaryti skubotų veiksmų. Žaidimo naudotojo personifikacija bus herojus. Jis yra vyriausiasis Viešpaties vadas ir artimiausias jo bendradarbis. Neleisk savo viršininkui tobulėti, nuolat tobulėk, įgydamas naujų įgūdžių, galingų ginklų. Vedantis armiją kampanijose, didvyris ją sustiprina ir žymiai padidina pergalės galimybes. Palaipsniui tapsite stiprūs ir beveik nenugalimi, tačiau tai įvyks ne taip greitai. Tačiau atminkite, kad tarp artimiausių draugų gali būti priešo šnipų ar apaštalų, kurie pardavė už centą. Visada budėkite, neleiskite sau ir armijai staigmenos. Pateisinkite Viešpaties viltis ir padėkite jam užkariauti trokštamą sostą. Žaidimo ypatybės
• Puiki grafika. Visos detalės yra aiškiai matomos, spalvos yra prisotintos, o spalvų gradacijos padeda atskirti kitų žmonių vienetus nuo žemės. • Harmoningas garso dizainas su atitinkamais specialiaisiais efektais. • Žaislas pristatomas visomis pagrindinėmis kalbomis, tarp kurių yra rusų. • Kartu su nemokama galimybe vystyti žaidimą yra teikiamas mokamas turinys. Tai padeda greičiau žengti keletą žingsnių ir efektyviau judėti link puoselėjamo tikslo. Tiems, kurie nori savarankiškai įveikti sunkumus, nustatymai apima atsitiktinių pirkimų blokavimo funkciją. • Dalyviai gali sukurti savo užsakymus arba prisijungti prie esamų. • Jūs turite atlikti užduotis, dalyvauti ieškojimuose ir kovose su kitais žaidėjais. Ką daryti
Nors žaidimas buvo sukurtas mobiliesiems įrenginiams, į savo kompiuterį taip pat galite atsisiųsti „Throne Kingdom at War“. Abi galimybės turi teigiamų aspektų. Žaisdami kompiuteryje pamatysite, kas vyksta mūšio lauke, visa savo šlove ir detalėmis. Tačiau žaisdamas planšetiniu kompiuteriu ar telefonu žaislas visada bus su savimi, leisdamas bet kurią akimirką dalyvauti kitoje kelionėje. Renginių metu atsiveria naujos galimybės visomis kryptimis:
• Herojaus išlyginimas
• Statyba
• Teritorijų plėtra
• Prekių gavyba ir gamyba
• Kariniai įgūdžiai
• Jų žemės plėtimas
 
Žaidimas „Sostų karalystė“ siūlo surinkti ir apginkluoti armiją, susidedančią iš tikslingų šaulių, atkaklios apgulties kariuomenės, drąsių ietininkų, pasiaukojančių riterių ir stebinčių skautų. Kiekvienos rūšies kariuomenei reikia atitinkamų uniformų, tačiau ji turi būti periodiškai tobulinama, kad padidėtų pergalės tikimybė. Šis procesas apima visą veiksmų grandinę, pradedant išteklių gavimu, pastatų statyba ir įvairių daiktų gamyba. Kuo labiau įsijausite į įvykius, tuo daugiau naujovių atneš žaidimas „Sostų karalystė kare“. Netrukus niekas negali susidoroti su priešų išpuoliais. Tam tikru momentu negalima išsiversti be sąjungininkų paramos, todėl stoti į aljansus ir kartu eiti į kovą. Žaidėjai turi galimybę dalyvauti „PvP“ ir „PvE“ kovose, o tai teigiamai paveiks patirtį. Paliaubų metu mokykite kareivius, kiekvieną minutę išlaikydami juos geros būklės. Mokslininkų atlikti tyrimai, patraukti į miestą dėl geros jo valdovės šlovės, taip pat padės sustiprėti. Jiems pastatykite akademiją, jie sugalvos naudingų prietaisų, potionų, medžiagų ir technologijų. Jų pagalba pasieksite naujų ekonomikos ir karinių įgūdžių aukštumų, todėl žaidimas „Tron Kingdom at Var“ taps įdomesnis. Be to, joje periodiškai leidžiami atnaujinimai, pridedant naujų siužetinių linijų.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more