Žymės
Koviniai žaidimai

Koviniai žaidimai

Galimybės yra daug Koviniai žaidimai, ir jūs galite žaisti juos nemokamai. Galite kovoti rankų į rankas arba ginkluotis iki dantų. Priešas visada bus vertas – nereikia atsipalaiduoti. Iššūkis sau į sporto areną, žiedas Gladiatorius, į gatvės kovos. Nuo mūšio, turite būtiniausius įgūdžius, bet ne ilgam – netrukus turėsite galimybę pagerinti našumą. Po kiekvieno atitiktų sąskaitą gausite tam tikrą sumą, kuri priklauso nuo mūšio baigtį. Paimkite jį papildyti sveikatos, charizma, gynyba ir ginklus. Dabar atėjo laikas veikti, tikrai laimėti.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Žaidimai Koviniai žaidimai Kategorija:

Koviniai žaidimai nemokamai – geriausia pramoga yra

Kova su žaidimai internete Kova su žaidimai internete mūsų žaidimus, viskas yra įmanoma ir viskas yra leidžiama. Susikauk su kumščiais ir kojomis, naudojimo ginklų, kovos su chuliganų patys arba atakuoti praeivių. Čia jūs nekaltina neteisingumo, nes vienas jėga yra teisinga. Net politikai ir kino žvaigždės nėra didelė bėda, jei turite ką nors prieš jų įvaizdžio. Pradėti kovą į žaidimą, tiesiog pasirinkite priešą.

Go per sekcijų

Prisijunkite prie Ninja ir apmokyti turėjimas Nunchaku, kalaviją, kovos menų elementai. Šie nepagaunamas kariai mokyti daugelį metų tapo tikra automobilių žudikas. Jums tereikia atlikti keletą paprastų lygių, norint pasiekti savo tobulumą. Ar jums Ninja Turtles, kuris moko Sensei Splinter. Jis neatsisakė rūpintis ir jus, ir, kai būsite pasiruošę eiti su keturių drąsių vėžlių pašalinta priešų požeminių labirintuose bei miesto Prairie.

 

Kova super herojai jaudinantis, nes jie turi neįprastų galių. Atviri Kova Žaidimai iš eilės ir tapti stiprus, vikrus, greitas ir bebaimis komiksų personažas. Patirkite plaktuko dievo Thor, Kapitonas Amerika padeda spręsti robotai jėgą ir Betmenas nugalėti monstras. Veikėjai Anime ir Manga taip pat kviečiami žaisti kovoje. Megamen, Naruto, Ben 10 ir daug jaunų vyrų išėjo kovoti ir laimėti. Savo arsenale modernių ginklų ir magija, bet svarbiausia – jie yra visiškai kilnus užsispyrimo, prieš kurią nesipriešina klastingas priešas.

Kova su žaidimai internete
Kova su žaidimai internete užsieniečiai puola! Ar įmanoma likti nuošalyje, kai jūsų pasaulyje yra apie žlugti? Nukreipti savo apkartino užpuolikai, ir turi juos pašalinti jų atgalinis planetoje. Ir susidoroti su tokia sunki užduotis, mūvėkite pirštines ir eikite į bokso ringą, kur jūs turite ginčijo labiausiai stiprios konkurentės. &Nbsp;

 

Sporto žaidimai nemokamai kovų, pavyzdžiui, tiems, jis užsiima kovos menų ar tiesiog pasirenka savo kelią į olimpines aukštumas. Čia galima pakartoti Jackie Chan, Rimbaud triukus, organizuoti bokso su zombiai, Snowmen ir karvių. Sumai imtynių ir taip skiriasi, bet lygiai taip pat įdomu. Pirmuoju atveju, stumia riebalų vyro antroje – dalyviai parodyti tikrą šou.

 

Dar daug temų, kuriems mūsų skyriuje, ir gali būti suskirstyti į kategorijas:

 

  • Senovės kovų: pirmykščiai žmonės ir daromą
  • mūšis viduramžių riterių
  • FI, fantazija ir mistinis mūšis
  • Kovos menai
  • Šiuolaikinės kovoja

žaisti žaidimus kovoja niekada nepavargsta

Berniukai visada patiko būti palyginti jėgas, net jei jie neturėjo galimybę žaisti žaidimus ant kompiuterio kovos. Primityvūs berniukai bite ir įbrėžimams, pasverti štampus ne viena su kita klubuose. Antikvariniai berniukai kovojo su mediniais kardais, praktikuojančių neginkluotas kovoti ir taip rengiasi tapti kariai. Amžius beveik nepakitęs kovoja – vėl atėjo į žaidimą kardai, Buožė pjūklai ir kumščiais. Galbūt kažkas pasikeitė šiais laikais? Jūs nustebsite, bet beveik viskas liko tas pats, tik dabar nori kovoti virtualiame pasaulyje, kai žaidėjas yra ne sužeistas tai ir kenčia tik robotus.

 

Pasirinkite simuliatorius su realiomis veiksmų ir flash produktus. Visur yra patraukli pusė ir skirtingos galimybės. Kelis kartus ar lygiai reikia išgyventi rungtynes, sukelia žalą į varžovą ir rezultatas didžiausią žaidimų taškus ir nustatyti rekordą.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more